قانون جذب زنان

صفر تا صد قانون جذب زنان + 5 تکنیک کاربردی

موفقیت
بدون دیدگاه

اگر به دنبال داشتن یک ارتباط خوب با دختر و زن دلخواه خود باشید، لازم است تا نکاتی را در این باره بدانید. در دنیا همه چیز بر طبق قواعد و قوانین مشخصی به پیش می‎رود. موضوعی که در مورد ارتباط برقرار کردن نیز امری کاملا واضح است و تاثیر خود را بر روی اتفاقات اطراف خود می‌گذارد.

در این بین در ادامه درباره این قانون نکات بیشتری را بیان خواهیم کرد.

 

قانون جذب زنان به چه معنایی است؟

پیش از آن که به دنبال معنای قانون جذب زنان باشید، لازم است تا قانون جذب را دوباره به خود یادآوری کنید. قانون جذب می‌گوید که در زندگی به دنبال هرچیزی که باشید و آن را تقاضا کنید، مانند آهنربا آن را جذب خواهید کرد! حال این مفهوم را در روابط با زنان معنا کنید!

ممکن است شما از فردی خوشتان بیاید. در این بین اگر در ذهن شما بیش از مسیرهای رسیدن به آن زن، دنیای تیره و تاریک راه‌های نرسیدن مطرح باشد، به احتمال خیلی زیاد هیچگاه نخواهید توانست آن زن را به دست آورید!

در واقع فکر و ذهن شما، در مسیری قرار می‌گیرد که نتوانید راه رسیدن به دختر مورد علاقه‌تان را پیدا کنید! در واقع قانون جذب زنان می‌گوید که شما اگر قصد دارید به زنی برسید و نظر او را به خود جلب کنید، لازم است تا با فکری مثبت به سراغ این موضوع بروید.

داشتن یک فکر مثبت در این زمینه به شما کمک می‌کند تا رفتار و عمل خود را به شکلی جذاب ارائه کنید. طوری که به شما کمک کند تا بتوانید در مسیر رسیدن به دختر مورد علاقه خود قدم‌های بهتری را برداشته و در نهایت نتیجه موردنظر خود را به دست آورید. برای آموزش قانون جذب از دوره قانون جذب اکادمی مهرآفرین استفاده کنید.

 

قانون جذب زنان

 

بیشتر بخوانید: راز اعداد تسلا و نحوة استفاده از آن ها

۵ تکنیک کاربردی در قانون جذب زنان

زمانی که از قانون جذب زنان سخن می‌گوییم، لازم است تا آن را به اشکال واقعی‌تر و دقیق‌تری معنا کنیم. در واقع برای آن که بتوانید از قانون جذب زنان بهتر استفاده کنید و آن را به کار ببندید، لازم است تا تکنیک‌هایی را در این زمینه پیاده کنید.

تکنیک‌هایی که در ادامه درباره آن‌ها صحبت خواهیم کرد، بخشی از تکنیک‌های قابل استفاده در راستای قانون جذب زنان است. مواردی که می‌تواند به شما کمک کند تا در رسیدن به نتیجه مورد نظر خود و افزایش میزان جذابیتتان قدمی بزرگ را بردارید.

 • داشتن تجسم‌های خلاق و مثبت به صورت یک برنامه روزانه!

در اولین قدم برای آن که بتوانید از قانون جذب زنان استفاده کنید، لازم است تا نسبت به تصور و تجسم‌های خود دید مثبتی داشته باشید. تصورهای شما همان چیزهایی هستند که در ادامه ذهنیت و رفتار شما را تشکیل می‌دهند.

زمانی که شما به این بیندیشید که از زن مورد علاقه‌تان جواب مثبت را خواهید گرفت، به شکلی رفتار می‌کنید که مثبت‌تر دیده شوید. در واقع شما برای در مسیر رسیدن به آن چیزی که می‌خواهید، می‌توانید به بهترین شکل ممکن آن را تصور کنید. این تصور و تجسم دلیلی است تا برای آن بیشتر تلاش کنید.

برای شما انگیزه ایجاد می‌کند و سبب می‌شود تا رفتار بهتری را در مسیر مورد نظر خود در پیش بگیرید. زمانی که بتوانید این تجسم‌ها را به عنوان بخشی از برنامه روزانه خود قرار دهید، یعنی آن‌ها را به عادت خود تبدیل کرده‌اید. عادتی که به شما کمک می‌کند تا بتوانید در رسیدن به جذب کردن زنان موفق‌تر عمل کرده و به شکل بهتری در این مسیر خود را نشان دهید.

در واقع شما ممکن است فکر کنید که این مسیر اتفاقی است در حالی که شما به دلیل استفاده از تجسم‌های ذهن خلاق خود به سمت جذب زنان مورد علاقه‌تان قدم برداشته‌اید.

 • استفاده از تکنیک از آخر به اول برای جذب زن مورد علاقه‌تان

تکنیک اول به آخر یکی از بهترین راهکارهایی است که می‌تواند به شما در رسیدن به گزینه مناسب کمک کننده باشد. شما به عنوان کسی که می‌خواهد زن مورد علاقه خود را جذب کند، در این تکنیک لازم است تا رابطه را برعکس مشاهده کنید. در واقع شما تصور کنید که امروز زن مورد علاقه خود را جذب کرده‌اید و با او در رابطه هستید.

این زن چه ویژگی‌هایی را دارد؟ زمانی که شما به ویژگی‌های زن جذاب برای خودتان فکر می‌کنید، حتما متوجه خواهید شد که طرف مقابل این زن نیز لازم است تا ویژگی‌هایی را داشته باشد. این همان موضوعی است که با عنوان تکنیک از آخر به اول شناخته می‌شود.

مطالعه بیشتر
ذکر جذب ثروت و نتایج شگفت انگیز آن

شما با داشتن شناخت نسبت به چیزی که می‌خواهید به دست آورید، سبب خواهید شد تا نسبت به مسیر پیش روی خود نیز اطلاعاتی را داشته باشید. در واقع شما با ترسیم خواسته خود، چیزی که باید باشید را نیز شناسایی می‌کنید.

حال که متوجه شدید که برای رسیدن به این خواسته باید چه ویژگی‌هایی را داشته باشید، به سمت آن‌ها نیز حرکت می‌کنید و برای به دست آوردن آن‌ها مسیر پیش روی خود را به خوبی می‌شناسید. داشتن این شناخت کامل به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید مسیر مورد نیاز را ینز به خوبی شناسایی کرده و به سمت آن قدم‌های درستی را بردارید.

 • استفاده از جملات مثبت و تاکیدی در ارتباط با زن مورد علاقه‌ خود

یکی دیگر از راهکارهایی که می‌تواند در هر نوع از ارتباط اجتماعی تاثیرگذار باشد و به عنوان راهی برای کاریزماتیک بودن نیز شناخته می‌شود، استفاده از کلمات و عبارات مثبت و تاکیدی است. عبارات یکی از مهم‌ترین ابزار برقراری ارتباط هستند که در صورت درست انتخاب شدن توانایی این را دارند که ارتباط را به شکل بهتری پیش ببرند.

این موضوع در تمامی روابط اجتماعی موضوعی مهم است. هرچند که قانون جذب زنان بر آن تاکید بسیاری دارد و کلمات را عامل بسیار مهمی در ارتباط با بانوان می‌داند. مهم‌تر بودن این موضوع در ارتباط با زنان از آنجایی نشات می‌گیرد که معمولا قوه شنیداری زنان از مردان قوی‌تر بوده و حساسیت بیشتری را بر روی کلمات دارند.

 • استفاده از کلمات و عبارات درست برای جذب کردن یک زن

حساسیت خانم‌ها بر روی کلمات سبب می‌شود تا بهتر آن‌ها بشنوند و درباره آن‌ها به تحلیل بنشینند. از همین رو لازم است تا در استفاده از کلمات درست و مثبت برای برقراری ارتباط با یک خانم دقت بسیاری شود.

موضوعی که می‌تواند مسیر را برای جذب کردن زنان بسیار هموار کرده و شما را در سیدن به نتیجه دلخواه و مورد نظرتان یاری کند.

 • قبول داشتن شخصی خود و استفاده از گفت‌وگو درونی مثبت نسبت به خود

یکی دیگر از تکنیک‌های مهم و کاربردی قبول داشتن خود است. زمانی که شما خود را باور دارید و اعتماد به نفس خوبی دارید، بهتر دیگر انسان‌ها را تحت تاثیر کلمات و مکالمه‌های خود قرار می‌دهید. برای استفاده از این روش، یک عامل مهم و اساسی وجود دارد.

شما برای اینکه بتواند نسبت به خود مطمئن باشید و از عزت نفس خوبی بهره‌مند شوید، لازم است تا از کلمات مثبت و مناسبی برای خود استفاده کنید. در این راستا شما لازم است تا نسبت به خود توجه ویژه‌ای را داشته باشید و به خود و خواسته‌ها و آرزوهایی که دارید، اهمیت دهید.

اهمیت قائل شدن شما برای خودتان مسیری است که در نهایت به جذاب شدن شما برای دیگران می‌انجامد. این مسیر به شما کمک می‌کند تا بتوانید قانون جذب زنان را به شکل بهتری پیاده‌سازی کنید و نتیجه دقیق‌تری را از آن برای خود حاصل نمایید.

 • تبدیل شدن به چیزی که می‌خواهید زن مورد علاقه‌تان به آن جذب شود!

به عنوان آخرین تکنیک قانون جذب زنان به سمت جذابیت‌های لازم برای زن مورد علاقه‌تان بروید! برای آن که زن مورد علاقه شما به سمت شما جذب شود، چیزی باشید که او انتظار دارد. برای این موضوع با شناخت نسبت به زن مورد علاقه‌تان و سلیقه او می‌توانید بر روی خود و چیزی که هستید، کار کنید.

این نکته یکی از اصلی‌ترین ابعاد و بخش‌های قانون جذب زنان است که برای شما تاثیرات بسیاری را به همراه خواهد داشت و می‌تواند نتیجه مورد نظرتان را نیز رقم بزند.

 

قانون ارتعاش برای جذب دختران

پس از آن که قانون جذب زنان را یاد گرفتید و با تکنیک‌های اصلی آن آشنا شدید، زمان آن رسیده است تا شما قانون ارتعاش برای جذب دختران را هم بشناسید. این قانون معنی و مفهومی دیگر از قانون جذب را ارائه می‌کند. اصل این قانون بر این است که برای رسیدن به زن و دختر مورد علاقه خود باید با او هم ارتعاش شوید.

ممکن است به جای واژه ارتعاش در اینجا واژه انرژی یا فرکانس را نیز مشاهده کنید. زیاد تفاوتی وجود ندارد. شما برای اینکه بتوانید جذاب به نظر برسید و به نتیجه دلخواه خود برای رسیدن به زن مورد علاقه‌تان جامه عمل بپوشانید، لازم است تا ارتعاش خوبی را از خود ساطع کنید.

بیشتر بخوانید: قانون ارتعاش به زبان ساده [ روش ها و موانع ارتعاش ]

 

جملاتی برای جذب زنان

 

جملاتی برای جذب زنان

همان‌طور که به خوبی می‌دانید و پیش از این نیز درباره آن حرف زده شد، کلمات یکی از اصلی‌ترین ابعاد تاثیرگذار برای جذب زنان هستند. زنان بر روی کلمات حساس بوده و با شنیدن کلمات مناسب می‌توانند تحت تاثیر قرار گیرند. از همین رو به عنوان بخشی از قانون جذب زنان شناخته می‌شوند که با استفاده درست از آن‌ها می‌توان جذابیت بیشتری را برای زنان ایجاد کرد.

یکی از اصلی‌ترین رویکردها برای استفاده درست از کلمات، داشتن ادبیات درست و لحن و نحوه استفاده از این کلمات است. موضوعی که می‌تواند حتی معنا و مفهوم کلمات را نیز تغییر داده و سبب افزایش جذابیت کلمات و افراد برای زنان بشود. برخی از اصلی‌ترین تکنیک‌ها و روش‌های جذاب حرف زدن با زنان را در ادامه بیان خواهیم کرد.

  1. استفاده کردن از کلمات با احترام یکی از اصلی‌ترین موضوعات برای جذاب نشان دادن خود به زن مورد علاقه‌تان است.
  2. با استفاده از تعریف و تمجید کردن از زنان می‌توانید جذابیت خود را برای آن‌ها افزایش دهید و سبب برقراری ارتباط بهتری بین خود بشوید.
  3. با استفاده از کلمات احساسی و همراه کردن شوخ طبعی در کلمات خود، می‌توانید جذابیت را به جملاتتان بیفزایید. به طوری که یک زن دیوانه کلام شما شود.
  4. با احترام سلام کردن و استفاده از کلمات درست در اولین برخورد یکی از مهم‌ترین موارد برای شروع یک مکالمه ساده و کامل است. جا دادن کلمات تعریف آمیز در اولین برخورد می‌تواند برای زنان دیوانه کننده باشد.
  5. اگر به دنبال سپاسگزاری از یک زن هستید، حواستان باشد که با تغییر دادن ادبیات خود و استفاده بهتر و درست‌تر می‌تواند تاثیر بیشتری در تشکر شما داشته باشد.
  6. برای آن که بتوانید در ادبیات خود جذابیت بیشتری را استفاده کنید، واژه‌های حمایت کننده را در بین کلمات خود جای دهید. اگر نیاز به کمک داشتی من هستم، همراه تو هستم، حواسم به تو هست و مواردی از این قبیل می‌تواند تاثیری مستقیم و جذاب برای زنان داشته باشد.
  7. زنان علاقه بسیاری به شنیدن واژه‌های جزئی دارند. آن‌ها دقت به جزئیات و دقیق بودن را دوست دارند و از شنیدن واژه‌هایی که در معنای توجه باشد، لذت می‎‌برند. از همین رو می‌توانید با استفاده از تعریف کردن از جزئیات تغییر یافته در آنان به سمت استفاده از قانون جذب زنان بروید.
  8. نظر پرسیدن از زنان یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند برای زنان بسیار جذاب باشد. پس اگر می‌خواهید که برای زن مورد علاقه خود جذاب به نظر برسید، استفاده از نظر پرسیدن در موارد مختلف را فراموش نکنید.
مطالعه بیشتر
ترس از صحبت کردن در جمع

 

قانون جذب زنان

 

نکات کاربردی در استفاده از قانون جذب زنان

حال اگر به دنبال استفاده از تمامی نکات بیان شده درباره قانون جذب زنان هستید و می‌‎خواهید از این نکات به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، لازم است تا به نکاتی در این باره توجه داشته باشید. یکی از مهم‌ترین نکات برای استفاده از قانون جذب زنان، داشتن انرژی بالا در حین ادا کردن کلمات است. این انرژی بالا می‌تواند تحت تاثیر قبول داشتن این قانون و عزت نفس بالا به وجود آید.

در واقع شما برای اینکه بتوانید به شکل بهتری از این قانون استفاده کنید، لازم است در قدم اول این قانون و تاثیری که می‌تواند بر روی سبک زندگی شما داشته باشد را قبول کنید. در مرحله دوم عزت نفس و اعتماد به نفس خود را بالا ببرید و خود را به خوبی قبول داشته باشید. حال با استفاده از انرژی در کلمات خود می‌توانید این انرژی را به طرف مقابل خود نیز منعکس کنید.

به طوری که او نیز تحت تاثیر کلمات شما قرار گرفته و بتواند انرژی ساطع شده از سمت شما را دریافت کند. نکته دیگری که در مورد قانون جذب برای زنان وجود دارد، عملکرد طنابی شکل این موضوع است. زمانی که شما به زن مورد علاقه خود فکر می‌کنید، به شکل یک طناب او را به آرامی وارد زندگی خود می‌کنید.

به مرور زندگی خود را برای حضور او آماده می‌کنید و تغییراتی را در خود ایجاد خواهید کرد. مواردی که هرکدام به صورت مجزا مورد بررسی قرار گرفتند و درباره آن‌ها به گفت‌وگو نشستیم. در این میان می‌توانید از تکنیک‌های بسیاری برای جذاب‌تر شدن این مراحل استفاده کنید که پیش از این نیز به آن اشاره کردیم.

با این حال بهتر است تا برای آن که این طناب قوت بگیرد و قانون جذب زنان کمک بیشتری در رسیدن به نتیجه دلخواه به شما بکند، مسیر آرام‌تری را در پیش بگیرید. مسیری با استفاده از کلمات بهتر و متناسب که زنان را به سمت شما جذب کند.

علاوه بر فکر کردن به زن مورد علاقه خود و آماده کردن شرایط مورد نیاز، لازم است تا قانون جذب را در ابعاد عملی زندگی خود نیز پیاده کنید. به شکلی که این انرژی‌ها را با استفاده از عبارات مثبت و انگیزشی برای خود بازگو نمایید و روزانه با ادبیات درستی با خود مکالمه کنید.

تمامی این موارد در کنار یکدیگر راهکارهایی هستند که سبب پیاده‌سازی یک قانون اصیل و جامع در زندگی شما خواهند شد. قانونی که تا به امروز نتیجه خود را نشان داده است و در تمامی دنیای روانشناسی به شکلی دقیق شناخته شده است. با استفاده از دنبال کردن قانون جذب زنان و پیگیری این طناب می‌توانید به زن دلخواه خود برسید و او را در آینده‌ای نه چندان دور در زندگی خود مشاهده کنید.

 

جمع بندی مقاله قانون جذب زنان

اگر به دنبال استفاده از قانون جذب زنان هستید و می‌خواهید که به راحتی به زن مورد علاقه خود برسید، لازم است تا نسبت به نکاتی در این باره آگاه باشید. در این مقاله تصمیم گرفتیم تا درباره این موضوع نکاتی را بیان کنیم. نکاتی از چیستی قانون جذب زنان تا تکنیک‌ها و راهکارهای استفاده از آن را بیان کردیم.

نکاتی که به شما کمک کند تا در مسیر استفاده از این قانون و رسیدن به فرد مورد علاقه خود، به بهترین شکل ممکن به پیش روید و بتوانید استفاده و بهره‌برداری خوبی را از یادگیری‌های خود داشته باشید.

نوشتهٔ پیشین
قانون جذب در قرآن
نوشتهٔ بعدی
کارما چیست؟ + [10 قانون اصلی کارما]

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.