راز اعداد تسلا و نحوة استفاده از آن ها

راز اعداد تسلا

راز اعداد تسلا چیست؟ چه رمزی پشت این اعداد است که برخی از مردم به این اعداد اعتقادات قوی دارند؟

آیا درست است که می­گویند با استفاده از این اعداد، می­توانیم به خواسته­هایمان برسیم؟

اعدادی که قرار است در رابطه با رمز و راز آن­ها صحبت کنیم، اعداد 3، 6 و 9 هستند. این اعداد همان طور که می­دانید به اعداد تسلا معروف ­اند. تسلا به شکوه و رموز این اعداد پی برد و توانست الهام بخش افراد بسیار زیادی باشد. افرادی که اعتقاد دارند، اعداد 3، 6 و 9 می­توانند در تحقق بخشیدن به خواسته­ هایشان، به طور شگفت‌انگیزی به آن­ها کمک کنند.

برای روشن شدن این موضوع، بهتر است در ابتدا به شرح راز اعداد تسلا بپردازیم. پس از آن که با بخشی از نظرات حیرت‌انگیز تسلا آشنا شدید، نحوة استفاده از این اعداد را توضیح خواهیم داد.

 

چگونه باید از اعداد 3، 6 و 9 استفاده کنیم؟

برای آن که بتوانید از این اعداد برای رسیدن به خواسته­هایتان استفاده کنید، لازم است تکنیک­های خاصی را به کار بگیرید. اغراق نیست اگر بگوییم با پی بردن به راز اعداد تسلا و استفاده از تکنیک­های مناسب، می­توانید به منبع مستقیم کائنات دسترسی داشته باشید. در ادامه در مورد تکنیک استفاده از اعداد تسلا صحبت می­کنیم:

 

تکنیک به کارگیری عدد 3

در بین شگفتی­ ها و راز اعداد تسلا، عدد سه اهمیت زیادی دارد. در رابطه با تکنیک استفاده از عدد 3 باید بدانید که این عدد را مربوط به ریشه کائنات می­دانند. لازم است برای استفاده از این عدد، در قدم اول درک درستی از قدرت این عدد داشته باشید. به بیان دیگر می­توان این گونه گفت که عدد 3 ارتباط مستقیمی با منبع کائنات دارد.

 

بیشتر مطالعه کنید: کارما چیست؟ + [10 قانون اصلی کارما]

تکنیک به کارگیری عدد 6

عدد 6 یکی دیگر از اعداد تسلا است که برای باز کردن درب مخفی کائنات، نیاز به درک قدرت آن است. با توجه به مطالبی که تاکنون بیان شده است، گفته می­شود که عدد 6 بیانگر قدرت درونی است؛ بنابراین می­توان این چنین گفت که بیدار شدن قدرت درونی افراد، می­تواند انرژی آن­ها را برای رسیدن به خواسته ­هایشان چندین برابر کند. به بیانگر دیگر، بسیاری از افراد می­گویند که این انرژی در مواقع برطرف ‌کننده­ی موانعی است که در آینده با آن­ها مواجه می­شویم.

 

تکنیک به کارگیری عدد 9

اکنون که تا حدودی به راز اعداد تسلای 3 و 6 پی برده ­اید، زمان آن است که در مورد عدد 9 صحبت کنیم. برای آن که به بهترین شکل از گذشته عبور کنیم، به آینده قدم بگذاریم و حال را سپری کنیم، مهم است که قدرت این عدد را درک کنیم.

نکتة مهمی که باید در مورد عدد 9 بدانید، این است که تأثیر بسزایی در قطع ارتباطات با گذشته دارد. برای دستیابی به فرصت­های جدید در آینده، کاهش احساسات منفی و افزایش اعتماد به نفس بسیار تأثیرگذار هستند.

راز اعداد تسلا

مهم ترین صحبت نیکولا تسلا در رابطه با راز عدد تسلا چیست؟

تسلا نظرات عجیبی در مورد این اعداد دارد. او معتقد است که این اعداد می­توانند کلید جهان باشند. با توجه به صحبت­ های تسلا، به این نکتة مهم و تفکربرانگیز پی می­بریم که اسرار جهان را می­توان در اعداد تسلا پیدا کرد.

او شیفتة راز و رمز عدد سه بود. در طول تاریخ این عدد در موارد بسیار زیادی به چشم می­خورد. به عنوان مثال، می­توان به

 • مثلث­ها
 • گذشته، حال و آینده
 • پروتون، نوترون و الکترون
 • اهرام
 • و غیره اشاره کرد.

مورد مهم دیگری که در صحبت­های تسلا به آن اشاره شده است، مربوط به فرکانس، انرژی و ارتعاش است. گفته می­شود اگر فردی بتواند به راز اعداد تسلا و عظمت آن­ها پی ببرد، در نهایت می­تواند به کلید جهان هستی برسد.

در حال حاضر نیز از اعداد صحبت­ های زیادی می­شود. افرادی که این مطالب را باور دارند، تصمیم می­گیرند از این نظریه برای رسیدن به اهداف بزرگ خود استفاده نمایند. روش آن­ها این گونه است:

خواسته­ ای که در نظر دارند را سه مرتبه در صبح، شش مرتبه در ظهر و نه مرتبه در عصر نوشته و آن­ها را مرتب تکرار می­کنند. در ادامه به طور مفصل­تری در این باره صحبت خواهیم کرد.

همچنین پیشنهاد می‌کنیم مقاله راز اعداد تسلا در قران را مطالعه کنید.

 

چگونه با عدد 369 می توانیم به خواسته هایمان برسیم؟

همه چیز آن جایی جذاب­تر می­شود که تسلا اعداد 3، 6 و 9 را با یکدیگر ترکیب می­کند. بر اساس نظرت او با دستیابی به راز بزرگ هر کدام از این اعداد، بازگشایی درب مخفی کائنات امکان‌پذیر است. برای جذب آرزوهای خوبتان، می­توانید از این اعداد استفاده کنید.

نکتة مهمی که باید به آن دقت داشته باشید، ایمان داشتن در تمام مسیر است. لازم به ذکر است که برای رسیدن به آرزوهایتان، باید به طور منظم و هماهنگ از آن­ها استفاده کنید.

 

راز اعداد تسلا و تکنیک استفاده از 369

نکات مهمی که باید در استفاده از اعداد تسلا مد نظر قرار دهید، عبارت‌اند از:

 • قدم اول مشخص نمودن هدف است. در واقع باید هدف روشنی در ذهن داشته باشید و با پررنگ نمودن آن در ذهن به آن قدرت دهید.
 • در قدم دوم پس از آن که هدف مشخصی را در ذهنتان تصور کردید، لازم است به طور واقع بینانه آن­ها را دنبال کنید. به عنوان مثال، می­توان به جملات تأکیدی همچون
 • من یک شریک واقعی برای زندگی خود می­خواهم.
 • من می­خواهیم همیشه فردی آرام و خوشحال باشم اشاره کرد.
 • در قدم بعدی، هر روز به مدت 68 ثانیه، هدف واقعی­تان را در ذهن مجسم کنید.
 • نکته: این کار باید در 4 دور و در هر دور به مدت 17 ثانیه انجام شود.
 • اکنون زمان آن است که انرژی قوی را به سمت هدف خود بفرستید. در واقع برای پی بردن به راز اعداد تسلا و استفاده از آن­ها، باید انرژی قدرتمندی به خواسته ­هایتان تزریق شود.
 • هدف مورد نظرتان را روزانه یادداشت کنید. بهتر است مدت زمانی که هر روز صرف نوشتن می­کنید، به مدت 17 ثانیه یا بیش­تر از آن باشد.
 • نکته: هدفی که در ذهن تجسم کرده ­اید را سه مرتبه در صبح، شش مرتبه در بعدازظهر و نه مرتبه در شب بنویسید.
 • این کار را به مدت 21 روز به طور مداوم تکرار کنید.

پس از هر بار که خواسته­ هایتان را یادداشت می­کنید، سپاسگزار کائنات باشید.

 

راز اعداد ۳ ۶ ۹ تسلا

کلام پایانی

نیکولا تسلا اعداد تسلا را خلق کرد و آن چنان به انرژی آن­ها باور داشت که آن­ها را اعداد الهی می­دانست. پی بردن به راز اعداد تسلا به قدرت، انرژی و ایمان هر فرد بستگی دارد. بسیاری از افراد تاکنون توانسته­ اند با اعتقاد و ایمان قوی و با تکیه بر این قانون، به اهداف و آرزوهای خود برسند.

شاید شبیه دانستن این اعداد به یک آهنربای قوی، مثال خوبی باشد. این آهنربای قوی یا همان اعداد تسلا هستند که می­توانند اتفاقات مثبت و منفی زیادی را روانة زندگی شما کنند.

اگر بتوانید به باور درستی از این اعداد برسید و تکنیک­های گفته شده را به درستی به کار گیرید، با نتایج شگفت انگیزی رو به رو خواهید شد. استفاده از این تکنیک­ ها، آرامش، سلامتی، رفاه و … را برایتان به دنبال خواهد داشت.

پست های مرتبط

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید