راز جذب ثروت

✅ 10 راز جذب ثروت در یک ماه [فوری]

موفقیت
بدون دیدگاه

جذب پول و ثروت مسئله تازه‌ای نیست و بارها و بارها افرادی بوده‌اند که بخواهند ثروت خود را زیاد کنند و از این طریق به اوضاع خود سامان ببخشند. اما مسئله اینجاست که چطور می‌توان ثروت خود را افزود و چگونه این ثروت از طریق قانون جذب حاصل می‌شود؟ این سوالات باعث شده تا افراد زیادی برای جذب ثروت اقدام کنند.

با توجه به همین مسئله، در ادامه می‌خواهیم به ارائه توضیحاتی در رابطه با قانون جذب و عملکرد آن در مورد رازهای جذب ثروت بپردازیم. در صورتی که شما هم نسبت به این مسئله کنجکاو هستید و یا می‌خواهید نسبت به رازهای جذب ثروت آگاهی کسب کنید، می‌توانید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا از 10 راز جذب ثروت در یک ماه به وسیله قانون جذب آگاهی کسب کنید.

 

اجرای راز قانون جذب ثروت

تمرکز و کنترل افکار مولفه اول در اجرای قانون جذب ثروت است تا مسائل به گونه‌ای که باید رخ بدهند. اجرای قانون جذب گاها به صورت اتفاقی و بدون آگاهی افراد رخ می‌دهد. به طوری که خود فرد ناخواسته چرخه عملکرد قانون جذب را به راه می‌اندازند.

این اتفاق می‌تواند به هر شکلی رخ دهد و به صورتی باشد که خود افراد هم از آن آگاهی پیدا نکند. گاها یک اشاره کوچک در افکار، به صورت واقعیت در زندگی نمود پیدا می‌کند‌. در واقع امواجی که از افکار فرستاده شده، سبب پیدایش در حقیقت شده است.

به همین دلیل همواره توصیه می‌شود که مواظب طرز فکر خود باشید تا بتوانید بازخوردهای مثبتی را جذب کنید. همین مسئله برای آگاهی از راز جذب ثروت به صورت مبتدی کافی است.

 

رازهای جذب ثروت

در بسیاری از کارها و فعالیت‌ها، برخی رمز و رازها هستند که سبب موفقیت آن‌ها می‌شوند. این رمز و رازها در مورد جذب ثروت هم وجود دارند. کافی است که افراد نسبت به آن‌ها آگاهی کسب کنند و با اجرای این موارد بتوانند به آنچه که باید دسترسی پیدا کنند. برخی از این راز‌ها شامل مواردی هستند که که در ادامه برای شما آورده شده و شما می‌تواند با اجرای درست و دقیق آن‌ها در عرض یک ماه، به ثروت برسید.

این موارد نیاز به تداوم و اراده عمل دارند تا نتیجه درست را برای شما حاصل کنند. برای همین افرادی در انجام و اجرای راز قانون جذب ثروت موفق هستند که به نسبت دیگران اراده بیشتری از خود نشان می‌دهند.

بیشتر مطالعه کنید: کارما چیست؟ + [10 قانون اصلی کارما]

 1. تغییر در سبک زندگی

سبک زندگی شما تاثیر گسترده‌ای را در نحوه زندگی شما می‌گذارد. یعنی برای اینکه بتوانید به ایده‌آل‌های زندگی یک فرد ثروتمند دسترسی پیدا کنید، در مرحله اول باید روح خود را به یک فرد ثروتمند تبدیل کنید. منظور از تبدیل روح به یک فرد ثروتمند، این نیست که از جادو به کار ببرید؛ بلکه باید منش و رفتارهای خود را اصلاح کنید تا به فردی با روح غنی تبدیل شوید.

در واقع زمینه ثروت مالی همان ثروت درون و وجود افراد است که آن‌ها را برای داشتن اموال آماده می‌کند. به گونه‌ای می‌توان از سبک زندگی، به عنوان پایه‌ای برای دارایی و نداری استفاده کرد. بنابراین باید در طی یکماه، خود را با زندگی یک فرد ثروتمند وقف دهید. حتما شما هم مشاهده کردید کسانی هستند که دائما در حال خرج کردن هستند اما پول کم نمیاورند.

این افراد روحیه ثروتمندی دارند و در صورتی که از قانون جذب استفاده کنند، می‌توانند به فردی ثروتمند تبدیل شوند. اما تغییر سبک زندگی لزوما به معنای خرید زیاد و ول‌خرجی نیست. بلکه به معنای داشتن فرهنگ درست خرج کردن است. افرادی که خیلی خود را درگیر ولخرجی می‌کنند هم نمی‌توانند چندان به نتیجه درستی برسند. پس باید سبک زندگی میانه رویی را انتخاب کنید.

  1. تمرکز روی ارزش‌ها

ارزش‌های افراد در مسائل مختلف متفاوت است. این تفاوت سبب می‌شود که افراد خواسته‌های مختلفی داشته باشند. وقتی به یک خواسته اختصاص می‌دهید، در واقع خود را به ارزش‌های مورد پسندتان نزدیک می‌کنید.

ثروت طلبی هم یک ارزش است که افرادی که می‌خواهند به آن برسند، باید تمرکز کافی روی این مسئله داشته باشند. در قانون جذب، راه‌های زیادی برای تمرکز روی ارزش‌ها وجود دارد. شما باید دائما ارزش‌هایتان را یادآوری کنید؛ این یادآوری می‌تواند به صورت تفکر زیاد باشد.

مطالعه بیشتر
ناگفته هایی از قانون فرکانس در قرآن

یعنی وقت خود را صرفه فکر کردن به ارزش‌ها و رتبه‌ بندی آن‌ها کنید؛ یا می‌توانید از نوشتن کمک بگیرید و خواسته‌ها و ارزش‌های خود را مکررا بنویسید و باور داشته باشید آنچه حال می‌نویسید، بخشی از آینده شما خواهد بود.

 1. حذف بی‌نظمی‌ها

رشد و موفقیت چیزی نیست که هر کسی بتواند به راحتی به آن دست پیدا کند. مسائل کوچک هم می‌توانند به اتفاقات بزرگ تبدیل شوند. نظم سبب می‌شود تمرکز بالایی پیدا کنید و روی اهدافتان وقت مفید بگذارید.

این نظم به لحاظ مرتب بودن نیست! بلکه افراد باید برنامه منظمی برای خود داشته باشند تا بتوانند در مسیر حرکت به سوی برنامه‌های خود، موفق باشند. افرادی که برای کارهای خود اولویت بندی نمی‌کنند و نظمی در انجام آن‌ها ندارند، به نتیجه‌ای نمی‌رسند.

در صورتی که بتوانید یک برنامه ریزی درست داشته باشید و با نظم به تک تک موارد داخل برنامه رعایت کنید، می‌توانید به آنچه می‌خواهید برسید.

 1. مشخص کردن اهداف

در هر موردی هدف بخش مهمی است که انگیزه‌ای برای شما می‌شود. کسی که نداند چه می‌خواهد، نمی‌تواند مسیر درست را انتخاب کند. انتخاب هدف به عنوان راز جذب ثروت، به شما کمک می‌کند تا در یک راه مشخص حرکت کنید و برای رسیدن به مقصد ثروتمندی، انگیزه و امید کافی داشته باشید.

با توجه به این مسئله می‌توان چنین گفت که انتخاب هدف درست، یکی از مهم‌ترین رازهای جذب ثروت به شمار می‌رود که در نهایت سبب می‌شود تا افراد به خواسته خود برسند. انگیزه کمک می‌کند تا نسبت به سختی‌ها و مشکلات مقاوم باشید و بتوانید به تلاش خود ادامه بدهید.

 1. داشتن تداوم

وقتی یک کاری را آغاز می‌کنید، باید تا انتهای آن تلاش کنید. برای عملی کردن راز قانون جذب ثروت در مدت یک ماه، باید تداوم عمل داشته باشید و در این یک ماه به صورت منظم روی ثروتمند شدن و تغییر وضعیت کنونی خود تلاش کنید.

قانون جذب چیزی نیست که بتوانید آن را متوفق کنید و مانع آن برای عملی کردن افکارتان شوید، بنابراین لازم است که شما هم همراه با این قانون حرکت کنید و فعالیت مقطعی نداشته باشید.

برای داشتن تداوم عمل، لازم است که اراده خود را تقویت کنید. داشتن اراده قوی کمک بزرگی برای رسیدن به اهداف است. بنابراین می‌توان نتیجه گرفت که اول باید روی اراده خود کار کنید و سپس به اجرای رازهای جذب ثروت بپردازید.

 1. مثبت اندیشی

در مورد راز قانون جذب ثروت و نحوه عملکرد این قانون توضیحاتی ارائه شد. در واقع با توجه به این توضیحات می‌توان دریافت که کنترل افکار باید به اینگونه باشد که فرد بتواند در جهت مثبت بی‌اندیشد و خود را در قالب فردی ثروتمند ببیند تا درگیر ناراحتی‌ها و در نتیجه امواج منفی نشود.

حتی حس و حال شما هم می‌تواند در آینده شما منعکس شود و این انعکاس خود را به صورت مثبت و منفی نمایان می‌کند. گاها قانون جذب احوالات شما را دریافت می‌کند و سبب می‌شود حرکت به سوی مسیر به درستی انجام نشود. به همین سبب باید بتوانید احساسات خود را کنترل کنید و از منفی بافی دوری کنید.

مثبت بینی و مثبت اندیشی در مورد ثروت و پول، یکی از رازهای جذب ثروت است که گاها مورد بی‌توجهی قرار می‌گیرد. به طوری که فرد دائما به صورت منفی به آینده می‌نگرد و نگران و مضطرب است. از این طرز برخورد هنگام اجرای 10 راز جذب ثروت در یک ماه خودداری کنید تا به نتیجه دلخواه خود برسید.

 1. تمرکز افکار در جهت پول و ثروت

قانون جذب ثروت، این مسئله که به چه چیزی فکر می‌کنید هم اهمیت فوق‌العاده بالایی در جهت راز جذب ثروت دارد. وقتی هدف شما جذب ثروت است و می‌خواهید از قانون جذب کمک بگیرید، طبیعی است که باید‌ها و نبایدهایی برای خود تعریف کنید تا در یک دایره، تحت عنوان دایره ثروت باقی بمانید.

برای اینکار لازم است که به پول و ثروت فکر کنید. یعنی تمرکز خود را روی این موضوع بگذارید. گاها افراد چنین برداشت می‌کنند که باید مسیر را هم در افکار خود بگنجانیم تا به نتیجه برسیم. اما لازم به ذکر است که در اجرای راز قانون جذب ثروت، تمرکز فکری باید روی مقصد باشد.

مطالعه بیشتر
ذهن آگاهی در مدیریت استرس

از آنجایی که هدف شما ثروتمند شدن است، باید روی پول و ثروت تمرکز کنید؛ نه اینکه این پول از کجا و چه زمانی به شما خواهد رسید.

 1. حذف نگرانی‌های بی‌مورد

نگرانی قاتل اراده است‌. وقتی شما دائما خود را درگیر افکار منفی کنید، موجی از نگرانی را در خود به راه می‌اندازید و دچار احساس ناموفق بودن می‌شوید‌.

به همین دلیل نباید نگرانی بی‌مورد داشته باشید. از آنجایی که ریشه نگرانی، فکر کردن زیاد به اتفاقات ناخوشایند است، توصیه می‌شود که از اتفاقات ناخوشایند و مسبب آن‌ها دوری کنید تا بتوانید افکار خود را روی پول و ثروت متمرکز کنید. به این بی‌اندیشید که نگرانی تنها یک حس است و توانایی برای واقعی شدن ندارد؛ این شما هستید که آن را می‌سازید و به او اجازه می‌دهید گوشه‌ای از افکار شما را درگیر کند.

نابراین باید تا تمامی افکار شما را در برنگرفته، آن را از خود دور کنید. افرادی که می‌خواهند تمرکز حواس داشته باشند باید از احساسات و افکار بیهوده دوری کنند.

 1. تمرکز روی اهداف کوتاه مدت

اهداف مختلف باید با اراده و پیوستگی به نتیجه برسند. این اهداف در دو دسته کلی، تحت عنوان‌های اهداف کوتاه مدت و اهداف بلند تقسیم می‌شوند. برای اینکه بتوانید طی یک ماه راز قانون جذب ثروت را عملی کنید، باید روی اهداف کوتاه مدت خود متمرکز شوید.

این اهداف باید در حیطه پول و ثروت باشند. تمرکز روی اهداف کوتاه مدت هم مانند داشتن تداوم در عمل، نیازمند اراده است. افراد با اراده می‌توانند بهتر از هر کس دیگری روی اهداف خود و پیش بردن آن‌ها متمرکز شوند. به همین دلیل اراده اصل مهمی در این جریانات به شمار می‌رود.

 1. تمرین قانون جذب و ارتعاش

برای اینکه به نتیجه برسید و در نهایت به فردی ثروتمند شوید، لازم است که قانون جذب را به خوبی بیاموزید و مطابق با آن پیش بروید، چرا که امواجی که شما در این قانون می‌فرستید، می‌توانند به قدری قوی باشند که خود را در آینده نمایان کنند.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب کلیتی از یک باور واحد، تحت این عنوان است که شما با تمرکز بر خواسته‌های خود، می‌توانید امواجی از آن‌ها ارسال کنید که بازتابی در آینده شما پیدا کنند. در واقع این اتفاق در هر لحظه‌، هر کجا و هر مسئله در حال رخ دادن است.

با توجه به اینکه شما به چه چیزهایی فکر می‌کنید و افکار خود را حول چه محوری به گردش در می‌آورید، می‌توانید آینده خود را به وجود آورید. با در نظر گرفتن این مسئله، آیا می‌توانید حدس بزنید که اگر به ثروت و پول فکر کنید و افکار خود را در دایره ثروت به گردش در آوردید، چه آینده‌ای پیش روی شما خواهد بود؟

همانطور که گفته شد، قانون جذب در مورد هر چیزی خود را نشان می‌دهد و این اتفاق در مورد ثروت هم رخ می‌دهد؛ در نتیجه شما با افکارتان ثروت را جذب یا دفع می‌کنید.

نحوه عملکرد قانون جذب 

عملکرد قانون جذب به گونه‌ای است که تفاوتی بین افکار مثبت و منفی شما وجود ندارد و تمامی این موارد می‌توانند در زندگی شما منعکس شوند. این انعکاس حاصل رفتار و افکار شماست. نحوه عملکرد قانون جذب برای همه یکسان است. مگر آنکه با آگاهی اقدام به اجرای این قانون کنید.

به همین سبب می‌توان از قانون جذب در زندگی استفاده کرد و اهداف مختلفی را به نتیجه رساند. قانون جذب محدودیت زمانی و مکانی یا حتی نوع فکر ندارد و شما نمی‌توانید آن را متوقف کنید. شاید فکر کنید که افکار شما به صورت شانسی در واقعیت نمود پیدا می‌کنند! اما شانسی در کار نیست. بلکه عمق افکار شماست که سبب رخداد یک اتفاق می‌شود.

جذب فوری ثروت امکان‌پذیر است؟

امروز با توجه به شرایط اقتصادی نامناسب جامعه، همه افراد به دنبال پول و ثروت هستند. در این مقاله یادمی‌گیرید که چگونه با استفاده از قانون جذب و مدیریت افکار خود، ثروت و دارایی بیشتری داشته باشید.

تمرین قدرتمند جذب فوری ثروت در ۱ هفته

کاربردی ترین تمرین برای جذب فوری ثروت استفاده از بازی فراوانی است. بازی فراوانی، یکی از شناخته ترین تمریناتی که در کتاب های قانون جذب خانم استرهیکس معرفی شده است. این بازی به گونه ای طراحی شده است که ارتعاش ثروتتان را بشدت افزایش می‌دهد.

نوشتهٔ پیشین
نقد قانون کارما [هر آنچه که باید بدانید]
نوشتهٔ بعدی
اعداد تسلا در قرآن

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.