اعداد تسلا در قرآن

اعداد تسلا در قرآن

موفقیت
1 دیدگاه

همان طور که می­دانید به اعداد 3، 6 و 9، اعداد تسلا گفته می­شود. با توجه به اطلاعاتی که تاکنون به دست آمده است، گفته می­شود که این اعداد در فرستادن ارتعاش در قانون جذب کاربردهای بسیار زیادی دارند. حال که می­دانیم این اعداد در قرآن نیز آمده است، موضوع را جدی­تر و جالب­تر دنبال خواهیم کرد.

پیش از آن که به سراغ موضوع اصلی مقاله، یعنی “اعداد تسلا در قرآن” برویم، به طور خلاصه در مورد تسلا و اعداد پر رمز و راز آن صحبت می­کنیم. پس از آن به طور مفصل به بررسی این اعداد در قرآن و شرح رموز آن­ها می­پردازیم.

آیا وجود اعداد تسلا در قرآن و کاربرد آن ها تأیید شده است؟

همان طور که در بخش مقدمه هم اشاره کردیم، اعداد تسلا عبارت­اند از 3، 6 و 9. تسلا این اعداد را انرژی می­داند. او معتقد است که این اعداد دارای ارتعاش­های بسیار زیادی از جمله عشق، صلح، اشتیاق، خلاقیت و اعتماد به نفس هستند.

نیکلا تسلا مخترع معروف در مورد اعداد تسلا در نهایت به این نتیجه رسید:

اعداد 369 می­توانند کلید موفقیت در جهان هستی باشند. هر فردی که بتواند قدرت این اعداد را درک کند، در واقع به کلید اسرار یک زندگی موفق و شگفت انگیز رسیده است.

در قرآن شاهدهای کدهای بسیار زیادی هستیم که 3، 6 و 9 را نیز شامل می­شوند. تاکنون دانشمندان بسیار زیادی در مورد اعداد تسلا در قرآن صحبت کرده­اند و تا حدودی موفق شدند، آن­ها را اثبات نمایند.

لازم به ذکر است که هنوز استناد دقیقی در این باره بیان نشده است، اما با توجه به مطالب گردآوری شده در طول این سال­ها، می­توان با اطمینان تقریباً کاملی گفت که وجود این اعداد در قرآن و راز و رمزهای آن در رسیدن به کلید موفقیت اثبات شده است.

در ادامه هر کدام از اعداد 3، 6 و 9 را به طور جداگانه بررسی می­کنیم و به شرح راز و رمزهای پنهان آن­ها در قرآن می­پردازیم.

بررسی اعداد تسلا در قرآن؛ آن چه که باید در مورد کد مخفی تسلا در مورد عدد 3 بدانید

معادل عربی عدد سه، ثلاث است. این عدد در 16 آیه در قرآن، 17 بار تکرار شده است. 13 موضوع متفاوت نیز در مورد هر آیه که در آن عدد سه به کار رفته است، قابل برداشت است. موضوعات مهمی که باید در مورد عدد سه در قرآن بدانید، عبارت­اند از:

 • نفی شرک، توجه به اقلیم سه‌گانه ابن، روح‌القدس و آب.
 • سه طُهر که نشان دهنده عده طلاق است.
 • عدد سه مربوط به کفاره قربانی؛ در صورتی که شخص موفق به قربانی در ایام حج نشود، لازم است به مدت 10 روز، روزه بگیرد. روزه باید سه روز در ایام حج و هفت روز باقی مانده آن پس از بازگشت از حج باشد.
 • فرزند دار شدن زکریا؛ خداوند پس از بچه‌دار شدن زکریا در دوران پیری، به خواست خود او که از شگفتی به دنبال نشانه بود، به مدت سه روز نتوانست با کسی سخن گوید. این در حال بود که زکریا سالم و صحیح بود.
 • جنگ تبوک و متخلفان آن که تنها 3 نفر بودند: هلال بن امیه، کعب بن مالک و مراره بن ربیع.
 • تاریکی­های سه‌گانه در آفرینش انسان؛ خداوند انسان را در تاریکی شکم، داخل رحم و پرده نازکی که به دور جنین است خلق می­کند.
 • مردم در روز قیامت سه گروه و صنف هستند: اصحاب شمال، اصحاب یمن و سابقون.
مطالعه بیشتر
چگونه ضمیر ناخودآگاه را فعال کنیم؟

اعداد تسلا در قرآن

اعتقاد تسلا در رابطه با عدد سه

و اما اعتقاد تسلا در رابطه با عدد سه این بود که هیچ‌گاه نباید در اتاق­هایی از هتل که عدد آن­ها بر سه بخش­پذیر است، اقامت داشته باشد. مورد دیگر این بود که پیش از وارد شدن به یک ساختمان، باید 3 دفعه به دور یک مانع دور بزند. صادقانه باید گفت که تا به امروز، هیچ صحبتی که بتواند این رفتارهای مرموزانه تسلا را توجیه کند، بیان نشده است.

بررسی اعداد تسلا در قرآن و باورهای تسلا در مورد عدد 6

یکی دیگر از اعداد تسلا در قرآن، عدد شش است. مهم­ترین موضوعاتی که در رابطه با عدد شش در قرآن مورد توجه قرار گرفته­اند، عبارت­اند از:

 • گفته می­شود تعداد احتمالی اصحاب کهف برابر با این عدد است.
 • در مورد علم خداوند و احاطة او به سخنان در گوشی؛ این موضوع اشاره به چشم سوم در قرآن دارد.
 • هفت مرتبه عدد شش در قرآن تکرار شده است. لازم به ذکر است که در تمامی موارد در ارتباط با آفرینش آسمان­ها و زمین است.

و اما گفته­های تسلا:

در بسیاری از رویدادهای طبیعت، می­توان به رمز و رازهای اعداد تسلا رسید. لازم است بدانید که 369 بیانگر یک واقعیت اساسی با عنوان زبان جهانی ریاضیات است. همچنان این واقعیت برای بسیاری از افراد ناشناخته است.

تسلا در طول دوران زندگی خود، بسیاری از اعداد مربوط به وقایع مختلف جهان را مورد بررسی قرار داد. به عنوان مثال، می­توان به اعداد حاصل از شکل­گیری سلول­های جنینی، شکل­گیری ستارگان و … اشاره کرد. در قرآن نیز در بسیاری از برنامه­ریزی­های خداوند، می­توان رمز و رازهایی از این اعداد را مشاهده کرد.

اعداد تسلا در قرآن

بررسی اعداد تسلا در قرآن و باورهای تسلا در مورد عدد 9

عدد 9 سه بار در قرآن تکرار شده است و بیانگر دو موضوع مهم است:

 • اولین موضوع در رابطه با معجزات نه‌گانه حضرت موسی (ع) است. معجزاتی که در برابر فرعون رخ داده است: ید بیضا، کمبود میوه­ها، طوفان، عصا، قحطی، ملخ، آفت نباتی، خون و قورباغه.
 • موضوع دوم در رابطه با شهر حجر و پی­کنندگان ناقه صالح است که تعداد آن­ها برابر با نه نفر بوده است.

به طور کلی با توجه به بررسی­های انجام شده در قرآن و اعتقادات تسلا، می­توان گفت که این اعداد در ابعادی بالاتر، انرژی را نشان می­دهند. در واقع می­توان کلید مخفی انرژی آزاد را، اعداد 369 دانست.

تاکنون اعداد بسیار زیادی همچون اعداد تسلا در قرآن رمزگشایی شده­اند. به گفتة تسلا و محققین هر کدام از آن­ها دارای انرژی­های خاصی هستند. اگر به درستی از آن­ها استفاده شود، می­توان به خواسته­ها و موفقیت­های بسیار زیادی رسید.

به عنوان مثال، می­گویند سه خواسته خود را در نظر بگیرید. آن­ها را به صورت جمله بیان کنید. لازم است که جمله­ها تأکیدی باشند. دقت داشته باشید زمانی که خواسته­هایتان را بیان می­کنید، درونتان پر از حال خوب شود.انرقین هر کدام از ی شدهد بررسی قرار داد.  قر

کلام پایانی

در این مطلب در رابطه با اعداد تسلا در قرآن صحبت کردیم. دانستید که تسلا در این باره تحقیقات بسیار زیادی انجام داده است. به گفتة او این اعداد می­توانند کلید نهایی رسیدن به خواسته­هایمان در زندگی باشند. با وجود به مسائلی که در قرآن بیان شده است و همچنین با توجه به گفته­های محققین، اعداد تسلا پر از رمز و رازهایی هستند که باید به آن­ها توجه شود.

نوشتهٔ پیشین
✅ 10 راز جذب ثروت در یک ماه [فوری]
نوشتهٔ بعدی
راز اعداد تسلا چست؟ [3 استفاده اثر بخش از اعداد تسلا]

پست های مرتبط

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام
  من تا حالا هیچ اطلاعاتی درباره اعداد تسلا نداشتم و برام خیلی عجیب و جالب بود.
  متشکرم از نویسنده عزیز

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.