موفقیت دوره ارامش ذهن

در جلسه پیش از ناسپاسی و ناآگاهی بعضی از مراجعانتون ناراحت بودین. دیدن اینکه اشک تو چشمتون حلقه بزنه خیلی برام سنگین بود و تا دو سه روز بغضی توی گلوم بود.
فقط میخوام یه نمونه بگم که بدونین در مقابل چنین افرادی کسانی هم هستند که وجود پربرکت و موثر شما در زندگیشون و دستاوردهاشون رو تا حدی درک می کنند.
من به شخصه نمیتونم با کلام و به درستی بیان کنم و بعضی از موفقیتهام انقدر برام باارزشه که خودم رو موظف میدونم از این گنجی که شما به سمتم هلش دادین محافظت کنم و با گفتنش اونو پرت نکنم چون نمیتونم درست حق مطلب رو ادا کنم.

یه مطلب دیگه که خودتون خیلی بهتر میدونین رو من فقط میخوام یادآوری کنم چون به تجربه میدونم وقتی احساس درگیر و جریحه دار میشه تحمل بعضی چیزا چقدر سخت میشه.
استاد نازنینم شما منحصر به فرد هستین چون هم تحصیلات آکادمیک روانشناسی و مشاوره دارین و هم در زمینه ذهن آگاهی فعالیت می کنید و از هردوی این علوم برای کمک به افراد استفاده میکنین.
این با الگویی که اغلب آدمها از مشاوران روانشناس یا استادان معنوی و ذهن میشناسن یا شنیدن مطابقت نداره به همین دلیل گاهی توقعات نامتعارف دارن یا قدردان نیستن حتی نمیدونن چطوری باید از وجود شما استفاده کنن و اگر کمکی هم میکنید متوجه نمیشن و گاهی دردسر درست میکنن.
اینها تقصیری ندارن چون ناآگاهن و برداشت درستی از اعتماد و اطاعت و قدردانی ندارن.
هیچ کس با این روش و تا این اندازه بهشون کمک نکرده و به خاطر همین گیجن و طبق الگوهای رفتاری و شناختی گذشتشون، با شما هم مثل بقیه برخورد میکنن و حرفتون رو نمیفهمن.
در مقابل هر یک نفر از این دست، ده ها نفر هستن که زندگی و موفقیتهاشون رو مرهون شما میدونن و قلبشون با شماست.
از خداوند سلامتی، صبر و اجر روزافزون براتون خواستارم.

whatsapp