موفقیت جلسه خصوصی

راجع به مسئله ای که وقت خصوصی گرفتم بعد از گذشت دوماه، اطلاع دادن که قضیه صد درصد به نفع من تموم شده.
واقعا کلمه ای برای تشکر و ابراز احساس قلبیم پیدا نمی کنم.
توی جلسه خصوصی که گرفتم شما از کم و کیف ماجرا نپرسیدین فقط همونطور که همیشه میگین تو هرکاری نیت مهمه بعد از اطمینان از درستی نیتم گفتین یکبار حرفتو بزن و بعدش سکوت کن.
با باور و ایمانی که به شما و کلامتون دارم،به تنهایی در جلسه کارشناسی شرکت کردم.
در طول جلسه طرف مقابل برای دفاع از خودش واقعیت رو تحریف کرد و به من کاری رو نسبت داد که خودش هم میدونست درست نیست. آرام نشستم و فقط فکرم این بود که به کلاسم برسم چون در همون ساعت کلاس دوره پیشرفته داشتم.
وقتی از من توضیح خواستند طبق واقعیت، شروع به توضیح کردم. یهو یکی از وکلای طرف مقابل یه حرف بیخودی زد و بقیه هم همراهی کردن و جو رو متشنج کردن. وقتی دیدم دارن سروصدا میکنن بدون خداحافظی گذاشتم و اومدم بیرون، فقط گاز دادم که به کلاسم برسم.
مدام با خودم فکر میکردم چرا اینقدر ناحق گفتن؟
یه شب به جای این سوال از خودم پرسیدم چرا وقتی من به این قسمت ماجرا رسیدم اون آقا چرت و پرت گفت؟
همین باعث شد علت حادثه رو بفهمم.
اگر در جلسه اجازه میدادن من حرفم تموم بشه نمیتونستم نتیجه گیری کنم ولی این حرکتشون که نمیدونم عمدی یا اتفاقی بود باعث شد دلیلی که حتی کارشناسای باتجربه هم نمیتونستن بفهمن رو کشف کنم.
نکته ای که جلو چشمشون بود و من بارها گفته بودم و وظیفه کارشناس بود که تشخیص بده اما نمیفهمیدن و چون دلیل منطقی نداشتن من رو تا حدی مقصر میدونستن.
با اینکه چند روز گذشته بود حرفم رو به اطلاع کارشناسان رسوندم و اونا هم پذیرفتن.
نتیجه نهایی هنوز نیومده و من کار رو به کسی که کارش اینه سپردم،ولی همینکه من تونستم حقانیت و درستی حرفم رو اثبات بکنم برای من موفقیت خیلی بزرگیه که فقط و فقط به برکت وجود شما و حمایتتون برام محقق شد.
جواب سوالم را هم فهمیدم که چرا این اتفاق برام پیش اومد و چرا سروکارم به چنین آدمایی افتاد و کاملا پذیرفتم.
کمال تشکر رو ازتون دارم به خاطر حضور همیشگیتون در تمام لحظات زندگی الانم، به خاطر اینکه تکیه گاهم بودین، به خاطر اینکه چیزهایی رو یادم دادین که هیچ کس به من نیاموخته بود، به خاطر اینکه چیزهایی رو یادم آوردید که فراموش کرده بودم.
متشکرم به خاطر گرمای وجودتون و لطفی که به من داشتین.
در پناه خداوند سلامت و سعادتمند باشید.
🌷🌷🌷🌷

whatsapp