دوره خلق بهترین سال زندگی

واژه خلق و آفرینش زیبنده خالق است و قدرت بی‌انتهای اوست که باعث خلق این جهان عظیم شده است. اما یکی از برترین مخلوقات خداوند ما انسان ها هستیم و زمانی که خداوند انسان را آفرید، به خود” فتبارک الله احسن الخالقین “گفت. و از بابت خلق ارباب هستی و جانشینی برای خود، به خودش آفرین گفت.
خداوند بر انسان منت نهاد که وی را در بین موجوداتش ممتاز نمود تا رسالتی را بر روی دوش وی گذارد؛ بر این اساس هر کدام از انسانها منحصر بفرد آفریده شده‌اند و ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالقوه وجودی متفاوتی دارند ولی ساختار عصبی مشابهی دارند و این بدان معناست که اگر کسی در گوشه‌ای از این دنیا قادر شده کاری انجام دهد شما نیز می‌توانید.
خداوند انسان را تجهیز نمود به ابزار و آلات و لوازمی که برای رسیدن به خوشبختی و سعادت و لذت بردن از زندگی اش نیاز داشت و از این رو انسان قادر شد، تا خودش زندگی اش را، به گونه دلخواه و آرمانی خود، بسازد؛ و محکوم به سرنوشت از پیش تعیین شده‌ای همانند آنچه که در نباتات و جانوران مشاهده می شود، نباشد.
ماهیت وجودی و سرشت انسان به گونه‌ای قرار گرفت که همواره میل به سوی رشد و پیشرفت و تعالی داشته باشد و امکانات این جهان همه به تسخیر او درآمدند؛ تا او بتواند در مسیر رشد و بالندگی خود از آنها استفاده کرده و باعث رشد و توسعه و پیشرفت جهان هستی باشد.
تکامل این جهان طی میلیاردها سال انجام شده است و همواره انسان به عنوان اشرف مخلوقات از زمان آفرینش خود، پرچم‌دار این رشد و پیشرفت و توسعه بوده است، لااقل این ماموریت را در کره زمین که محل زندگیش بوده، به خوبی ایفا نموده است.
خداوند که منبع و سرچشمه کل انرژی کیهان است؛ این جهان را به خوبی و با تدبیر و نظمی بی‌انتها اداره می‌کند.او بخشی از وجود خودش را در وجود انسان به امانت گذاشته و انسان را به عنوان جانشین خود( خلیفه الله ) برگزیده است. و دست‌های او از آستین انسان بیرون آمده است.
یعنی انسان نیز به مانند خودش قدرت خلق‌کنندگی دارد. بنابراین تمامی انسان ها با قدرت افکار و اندیشه‌ها و دستان پرتوان خویش قادرند که زندگی خویش را آنگونه که می‌خواهند خلق کنند و از انسانهای دیگر هم به عنوان دستانی از طرف خداوند در جهت پیشبرد امور، استفاده کنند تا به اهداف و آمال خویش و جامعه جهانی دست پیدا کنند.
برای انسان هیچ محدودیتی از سمت خالق هستی، تعریف نشده است و خالق قدرت بی‌انتهایش را به انسان نیز تفویض نموده و زمین و آسمانش را مسخر وی نموده است؛ تا انسان قادر باشد به هر آنچه دست نیافتنی جلوه می‌کند، دست پیدا کند و تمامی ناممکن‌ها برای او ممکن شود؛ البته اگر خودش خواسته باشد.
فارغ از محدودیت های جسمی و فیزیکی که عملاً اهمیت چندانی در فرایند خلق ندارد، انسان دارای روح و جانی عظیم است؛ که این امانتی است از سمت پروردگارش در وجود او، که با آن قادر است کل عالم را به کرنش در مقابل خود وادار کند و فرآیند خلق هر آنچه می‌خواهد را با آن ممکن سازد. بنابراین به جهت پاسداشت و تکریم از آن موهبت و عظمتی که خداوند در وجود تک‌تک ما انسان‌ها قرار داده، لازم است که ما انسان‌ها از این نعمت و هدیه ارزشمند الهی، نهایت استفاده را در مسیر رشد و کمال و ارتقا به مراتب والای انسانی، ببریم؛ و همواره شکرگزار و سپاسگزار این موهبت عظیم و بی‌کران باشیم که در وجودمان به ودیعه گذاشته شده است.
فارغ از این که دنیای بیرون از شما چه رویدادهایی را آبستن است و یا چه اتفاقاتی در حال وقوع است؛ شما می‌توانید با بهره‌گیری از این موهبت الهی و تمرکز بر روی خواسته‌هایتان آنچه را که مترصد آن هستید را، خلق نمایید.
محصول “خلق بهترین سال زندگی” یاری رسان شما در این امر خطیر است و موقعیت‌های چالشی و عادات ناکارآمدی را که به شکل موانع بازدارنده، بر سر راهتان ظاهر می‌شود را،شناسایی کرده و برای هر مورد، جهت جایگزینی باوری سازنده، به جای آن عادات مخرب، راهکارهای علمی و عملی تجربه شده را، در اختیارتان قرار می‌دهد.
این محصول بنا دارد، کل حوزه‌های زندگی‌تان را تحت پوشش خود قرار دهد و برای رشد و موفقیت در هر حوزه زندگی، از جمله:”روابط، سلامتی، کار و حرفه، حوزه مالی، فعالیت‌های اجتماعی و شکوفایی معنوی و رسیدن به آرامش درونی، با شما همراه خواهد بود و با ارائه راهکارهای آموزشی، قدم به قدم ذهن‌تان را یاری خواهد داد تا در تمامی حوزه‌ها به رضایت مطلوب دست پیدا کنید.
تمرکز این محصول بر روی ذهن آگاهی است و با القاء هوشیاری و هوشمندی لحظه به لحظه و ایجاد نگرشی نو و دیدی متفاوت به مسائل زندگی،به شما کمک می‌کند تا به اهداف آموزشی مورد نظر دست یابید.
راهکارهای علمی و عملی ارائه شده در این محصول، قبلاً در سالیان فعالیت حرفه‌ای اینجانب بر روی زندگی مراجعان و مخاطبین موسسه، تست شده و اثرگذاری و کارایی روش‌ها به اثبات رسیده است.

بنابراین شما عملاً با یک محصول پر و پیمانی در ارتباط هستید که از حیث شاخص های کمی و کیفی از منظر تهیه‌کنندگان و دانش‌پژوهان این دوره، دارای بالاترین امتیاز است و در طول ۵۲ هفته همراهی با شما قطعا تغییر و تحولی بنیادین در بخش‌های مختلف زندگیتان، رقم خواهد زد.

 

جهت اطلاعات بیشتر در خصوص دوره شغل رویایی یک، می‌توانید با مدیر فروش سایت در ارتباط باشید👈 09136713317

whatsapp