قانون جذب

قانون جذب

ما به هر چیزی که فکر می‌کنیم ذهن ما آن را به خودش جذب می‌کند و روی آن مسئله متمرکز می‌شود. گاهی به خود می‌گویید چرا فلانی زندگی شاد، موفق و خوبی دارد و من همیشه در غم و اندوه و ناراحتی و بدبختی به سر می‌برم؟! دیگران چه کرده‌اند که چنین زندگی خوبی دارند؟! چرا من نمی‌توانم به خواسته‌هایم برسم؟! مطمئن باشید اتفاقی رخ‌داده است و هردوی شما از قانون جذب استفاده کرده‌اید اما روش استفاده از این قانون را ندانسته‌اید که به بن‌بست خورده‌اید.
قانون جذب چیست؟
قانون جذب یک قانون انتزاعی است و به‌طور خلاصه بیان می‌کند که هر آنچه در ذهن انسان تصور شود اعم از خوب یا بد، زشت یا زیبا در دنیای واقعی نمود خواهد یافت. قانون جذب قانونی است که چه بدانیم و چه ندانیم، چه بخواهیم و چه نخواهیم، در زندگی همه ی ما جریان دارد و ما از آن بی‌خبر هستیم.
هر چیزی در دنیا فرکانس مختص خود را دارد لذا شما به هر چیزی که فکر کنید ذهن و فکر شما سریع آن فرکانس را جذب می‌کند؛ مثلاً وقتی انسان به روی مسائل مختلفی همچون پول، روابط خوب، سلامتی و… تمرکز کند همان‌ها را جذب می‌کند پس بدانید اتفاقات زندگی بی‌مقدمه برایتان پیش نمی‌آید بلکه بر اساس قانون جذب، شما در زندگی هر چه بدهید همان را می‌گیرید؛ اگر انرژی مثبت بدهید انرژی مثبت دریافت می‌کنید و اگر انرژی منفی بدهید، انرژی منفی دریافت می‌کنید. اما انرژی‌های منفی، اکثر اوقات از ترس‌های ما گرفته می‌شود؛ ترس از دست دادن، ترس از تغییرات، ترس از آینده ی بد، ترس از بی‌پول شدن، ترس از ازدواج بد، ترس از تصادف و … این‌ها ترس‌هایی است که گاهی ناخودآگاه ممکن است فکرتان درگیر آن‌ها شود.
گاهی شما فکر می کنید که کانون تمرکزتان را بر روی ثروتمند شدن گذاشته اید ولی در واقع شما نگران فقر هستید و تمرکزتان بر روی ثروتمند شدن نیست و می بینید که روز به روز فقیرتر می شوید؛ شما از روی احساستان می توانید تشخیص دهید که تمرکزتان بر روی بعد مثبت یک موضوع هست یا بعد منفی آن.
اگر در حال تمرکز بر روی ناخواسته ها هستید ناخواسته های بیشتری را بزندگیتان دعوت می کنید. بنابراین مدیریت ذهن و نحوه ی کارکرد آنرا بخوبی آموزش ببینید تا از آن استفاده معکوس نکنید و منافع زندگیتان را با قدرت ذهن خودتان از بین نبرید.

whatsapp