بهانه توضیحی است برای نرسیدن به اهداف

اگر بخواهید کاری انجام دهید راهش را پیدا می کنید و اگر نخواهید بهانه اش را.
مشکل شماره یک آدمها این است که خودشان را باور ندارند و مشکل بعدیشون اینه که تنبلند و در واقع اون اراده و پشتکار لازم برای انجام کار رو ندارن، البته شاید بهتره بگم بزرگترین مشکلشون اینه که اهل آموزش و یادگیری نیستند، متعهد هستند که یه مدرک دانشگاهی بدرد نخور بگیرند ولی متعهد نیستند در دانشگاه زندگی تحصیل کنند.
هر آنچه ذهن بتواند درک و باور کند، می تواند بدست آورد، در حقیقت ذهن ابزاری بسیار قدرتمند است که قادر است هر آنچه می خواهید را در اختیارتان قرار دهد، اما چیزی که بر عهده شماست این است که فقط باور کنید که آنچه خواهانش هستید امکانپذیر است و در این مورد به قطعیت رسیده باشید، یعنی ایمان صددرصدی داشته باشید نه اینکه با شک و تردید به موضوع نگاه کنید.
هر کاری که ارزش خوب انجام دادن داشته باشه، ارزشش رو داره که ابتدا بد انجام بشه، وقتی می خواستی گواهینامه رانندگی بگیری، اولش چطوری بود؟! به اوضاع مسلط بودی؟! یا کم کم مسلط شدی؟!
کارهای دیگه هم همینجوره، اولش خوب انجام نمیدی ولی با تکرار و تمرین استاد میشی، هر مهارتی که توی ناخودآگاه بشینه بصورت اتوماتیک انجام میشه
کار مورد علاقه اتان را انتخاب کنید و مهارت لازم رو توی اون کار کسب کنین و تمام انرژیتون رو بهش اختصاص بدین، وقتی موفق بشین که با عشق و علاقه برای دیگران خلق ارزش کنین، دروازه های نعمت و ثروت به روی زندگیتون گشوده خواهد شد.
در نظر داشته باشید که کسب مهارت و خبره شدن و بطور کلی پیشرفت کلی زمان می برد، باید تمرین و ممارست بخرج بدین تا حرفه ای بشین.
یک شبه نمی توان ره صد ساله را رفت، تکامل و رشد بصورت تدریجی انجام میشه، بنابراین زود خسته و دلزده و مایوس نشین و صبر داشته باشین.
گر صبر کنی زغوره حلوا سازی
متعهد باشین که هر روز کمی بهتر از دیروز باشین، بالاخره به مرور زمان به اهدافتون می رسین.
هرگز و هرگز و هرگز تسلیم اوضاع و شرائط سخت نشین، همیشه برای تسلیم شدن و دست از تلاش برداشتن زود است، اگر احساس می کنید مسیری که رفته اید درست نیست می توانید در هر زمانی مسیر رسیدن را عوض کنید و استراتژی جدید بچینید، خیلیم عالیست، چون دنیا هم در حال تغییر و تحوله، ممکنه تغییرات دنیا شما رو وادار به تصمیم گیریهای جدید کرده باشه، مثلا کسب و کار سنتی داشتید و حالا باید بصورت آنلاین هم فضایی برای کار و کسبتان ایجاد کنید.

whatsapp