وبینار
اعتماد به نفس ذاتی

برخی از سرفصل های وبینار:

 • اعتماد به نفس چیست؟
 • تعریف اعتماد به نفس از نظر علمی!!!
 • چگونه از ناحیه امن خود خارج شویم و شانس موفقیت مان را افزایش دهیم؟
 • راهکارهای کاربردی برای بالا بردن اعتماد به نفس
 • تفاوت میان اعتماد به نفس و عزت نفس
 • اعتماد به نفس کاذب چیست و چه عواقبی را به دنبال خودش دارد؟
 • دلایلی که برخی افراد اعتماد به نفس خیلی کمی دارند
 • فرصت های طلایی که با داشتن اعتماد به نفس در زندگی خواهیم داشت
 • مقیاس های نامطلوب در اعتماد به نفس
 • اولین گام اعتماد به نفس
 • فرشته اعتماد به نفس چه کسی است؟!
 • چرا اکثر مردم اعتماد به نفس ندارند

درمورد اعتماد به نفس:

یکی از موانع اصلی و مهم رشد و پیشرفت انسانها عدم “اعتماد به نفس” است.
نداشتن اعتماد به نفس باعث ایجاد ترس و خودکم‌بینی می‌شود.
علت اصلی اینکه افراد برای دست زدن به کاری امروز و فردا می‌کنند این است که توانایی و پتانسیل لازم را در خود نمی‌بینند و اینها همه ریشه در نداشتن اعتماد به نفس دارد.
فردی که اعتماد به نفس ندارد، احساس خوشبختی نمی‌کند و همیشه فکر می‌کند که دیگران از او سر دارند و همواره در حسرت و عقده خودکم‌بینی بسر می‌برد، او منفی‌نگر است
و به جای توجه بر روی نقاط قوت خود، همواره به نقاط ضعف خود می‌اندیشد، ظهور این نقیصه در زنان و مردان گاهی مواقع متفاوت است.
هر دو وانمود می‌کنند که از اعتماد به نفس کافی برخوردارند و از اینکه شخصیت واقعی‌شان برملا شود وحشت دارند و با خود واقعی‌شان و خود ایده آل شان مشکل جدی دارند و نمی توانند احساسات واقعی از خود بروز دهند اغلب وجودشان پراز ترس است و معمولا نمایشی رفتار می کنند.
به شدت از فقدان اعتماد به نفس رنج می برند و خود آزار می‌شوند و نمی‌توانند با خودشان و انجام فعالیت هایشان رابطه درست و منطقی برقرار کنند.از طرفی همواره خود درگیری مزمن دارند و دائم خودشان را بخاطر موقعیت‌های از دست رفته سرزنش می‌کنند.

کاری که  شما باید انجام دهید این است که، این قدرت عظیم را در درون خود فعال کنید. برای این رخداد نیاز به یکسری آگاهی در حوزه روانشناختی خود دارید تا بیشتر به توانمندی ذاتی خودتان خودتان واقف شوید و بتوانید به کمک یک مربی روان‌درمانگر بر ذهنیت گذشته خود فائق آیید و قادر شوید، با نور آگاهی، افق تازه‌ای، به روی زندگی خود بگشایید.

باید زیر نظر یک مربی کاردان در این حوزه هر روز زمانی را اختصاص داده و روی خودتان کار کنید تا در اثر تمرین و ممارست، عادت‌ها و باورهای جدیدی را که منجر به پیشرفت و توسعه جهات مختلف زندگی‌تان می‌شوند را، در خود بپرورانید و از نتایج آن در ارتقاء کیفیت زندگی‌تان بهره‌مند شوید.
همزمان که “اعتماد به نفس” شما تقویت می‌شود، متناسب با آن در اثر کسب شایستگی لازم، کیفیت زندگی‌تان نیز ارتقا یافته و موفقیت‌های بی‌شماری را لمس خواهید کرد که تا اینجای زندگی خبری از آنها در دنیای بیرونی شما نبود؛ همزمان که بر روی رشد و پرورش و غنی‌سازی درونی خود و “افزایش اعتماد به نفس‌تان” کار می‌کنید، میوه و ثمرات آن را در دنیای بیرون و دور و اطراف خود، شاهد و نظاره‌گر خواهید بود؛ و خودتان تفاوت گذشته و حال خود را به گونه‌ای ملموس متوجه خواهید شد؛ و زندگی صورت زیباتری از خود را به شما نشان خواهد داد و شما دیگر، آن آدم درمانده و مستاصل نیستید، بلکه از چنان شور و نشاطی سرشار هستید که، سخت‌ترین کارها برای شما آسان و ممکن می‌شود و بزرگترین موانع از نظر‌تان کوچک و بی‌اثر می‌شوند.
چرا که اندازه شما از اندازه آن مشکلات، فراتر رفته است و اعتماد به نفس‌تان به قدری تقویت شده است که با برخورد با موانع و مشکلات، ذره‌ای از عزم و اراده‌تان در به سرانجام رساندن کارها کاسته نمی‌شود و به عبارتی اراده‌تان، خلل‌ناپذیر می‌شود. تاثیر کلامتان بیشتر شده و
شخصیتی با نفوذ‌تر و تاثیرگذارتر پیدا می‌کنید و دنیای شما مطابق با درجات شایستگی که در حال اکتساب آن هستید تغییر می‌کند و هر چقدر شکوفاتر می‌شوید، میزان رضایت شما از خودتان بیشتر خواهد شد؛ و از وجودتان و آثاری که در حال خلق آن هستید و از میزان نبوغ و خلاقیت جدید خود و راهکارهای تازه‌ای که برای حل مسائل ارائه می‌دهید به وجد می‌آیید؛ و به درخشندگی چشمان‌تان افزوده می‌شود.
احساس ارزشمندی می‌کنید و از منظر دیگران جذاب و قابل احترام و تحسین برانگیز می‌شوید و اینها همه از معجزات افزایش و تقویت اعتماد به نفس است که در وجود شما اتفاق افتاده است. بعد از این، دیگر ضعیف عمل نمی‌کنید و احساس ضعف باعث نمی‌شود که خودتان را مدام سرزنش کنید و در مقایسه با دیگران خودتان را دست‌کم بگیرید. حال، حرفی برای گفتن دارید و سرتان راست است و قامت‌تان کشیده و سینه‌تان ستبر و کلامتان اقتدار دارد. الان شما یاد گرفته‌اید که آنچه در گذشته اتفاق افتاده و به اعتماد به نفستان صدمه وارد ساخته را، به ورطه فراموشی بسپارید و خاطراتش را محو کنید، تا جلوی عملکرد امروزتان را نگیرد. ممکن است در مقطعی از زمان، خانواده، مدرسه، دوستان و یا جامعه‌ای که فرهنگ مناسب نداشته باشد و از لحاظ رفتاری، رشد نکرده، با حرفهایی به ظاهر بی‌اهمیت، زخم‌های کاری بر روی روح و روان شما وارد کرده باشند و اعتماد به نفس‌تان را از بین برده باشند، به گونه‌ای که در بزرگسالی هم علی‌رغم فراموشی آن خاطره‌ها، از صدمات آن در امان نیستید؛ اما خبر خوب این است که من، اعظم صادقیان،  مشاور و روان درمانگر با توجه به رنج فزاینده‌ای که از بابت فقدان اعتماد به نفس در بین مراجعانم شاهد آن هستم، تصمیم گرفتم با طراحی دوره‌ای به عنوان اعتماد به نفس ذاتی، کلیدی‌ترین ابزار رسیدن به موفقیت های روز افزون را در اختیار شما عزیزان قرار دهم.
این وبینار بزودی بصورت آنلاین در برنامه زوم، برگزار خواهد شد. جهت توضیحات تکمیلی مربوط به این وبینار فوق‌العاده، با شماره مدیر فروش  ۰۹۱۳۶۷۱۳۳۱۷  یا ۰۹۱۳۷۸۰۵۰۷۸ تماس بگیرید و در غیر این صورت جهت ثبت نام از طریق فرم زیر اقدام نمایید. بعد از ثبت‌نام توسط مدیرفروش به گروه مربوطه در تلگرام اضافه خواهید شد و اطلاعات تکمیلی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

پاسخ به برخی سوالات شما

وبینار به صورت آنلاین و در محیط ویدیو کنفرانس Zoom برگزار خواهد شد که اپلیکیشن و نرم افزار آن قابل نصب بر روی گوشی یا کامپیوتر می باشد.

پس از ثبت نام در وبینار، راهنمای نحوه شرکت در وبینار به شما نمایش داده خواهد شد.

پس از ثبت نام در رویداد، کارشناسان ما شما را در گروه تلگرامی مربوط به وبینار عضو می کنند تا بتوانید از جزئیات وبینار مطلع شوید

مدرس وبینار

اعظم صادقیان

روانشناس، مدرس، مشاور، روان درمانگر و مربی رشد و توسعه فردی و نویسنده کتاب« آرامش ذهن برای رسیدن به آرزوها» و بنیان گذاز «موسسه پویندگان مسیر موفقیت و شادمانی»

فرم ثبت نام در وبینار

 • لطفا نام خود را به فارسی وارد نمایید
 • لطفا نام خانوادگی خود را به فارسی وارد نمایید
 • قبل از وارد کردن شماره موبایل صفحه کلید گوشی یا کامپیوتر خود را انگلیسی کنید
 • قیمت: