کتاب آرامش ذهن – بخش اول

کتاب “آرامش ذهن برای رسیدن به آرزوها” در سال ۱۳۹۷ شمسی به چاپ رسید و با استقبال بی‌نظیر مخاطبانش، به زودی به چاپ چهارم رسید. مولف این کتاب، استاد توانمند: “خانم اعظم صادقیان” عزیز هستند.
ایشان مشاور و روان‌درمانگر و مدرس مهارت‌های روان‌شناختی و بنیان‌گذار موسسه پویندگان مسیر موفقیت و شادمانی هستند؛ که سالیانی متمادی است در حوزه “ذهن آگاهی” به صورت تخصصی با مراجعان خود کار کرده‌اند و با ترکیب “ذهن آگاهی” و “تحلیل رفتار متقابل” توانسته‌اند تاثیرات شگرفی را در فرآیند شفادهی زندگی مراجعان خود به جای بگذارند.
حاصل و عصاره تمامی این تجربیات و دانش علمی و عملی ایشان در کتاب “آرامش ذهن” گردآوری شده است و در واقع این کتاب پکیجی از تمام دوره‌های آرامش ذهن است. از قبیل: “خودشناسی”، “عزت نفس و اعتماد به نفس” ،”احساس”،” باور”،” تصویرسازی”، و “تمرکز و مراقبه”، که در دوره‌های حضوری برای مخاطبان موسسه تدریس شده است.
در حال حاضر هر کدام از دوره‌های فوق به صورت مجزا در قسمت محصولات سایت اعظم صادقیان قرار داده شده که علاقه‌مندان بصری می توانند، محتوای ویدیویی مطالب دوره‌های “آرامش ذهن” را از این بخش تهیه کرده و استفاده نمایند.
کتاب “آرامش ذهن” هم که خلاصه و چکیده‌ای از تمامی دوره‌ها را در بر دارد، در واقع به مانند گنج‌نامه‌ای است که شما را با ذخایر و پتانسیل های وجودی‌تان آشنا می‌کند و جایگاه و مرتبت انسانی‌تان را به شما می‌شناساند.
بسیاری از مخاطبین این کتاب، بنابر اذعان خودشان، توانسته‌اند با عمل به فرامین و آگاهی‌های ارائه شده در این کتاب، باعث تغییر و تحول در افکار و باورهای خود شده و در نتیجه‌ی این تغییر نگرش نتایج زندگی‌شان، کاملاً عوض شود و حظ و بهره بیشتری از زندگی خود ببرند و زندگی‌شان از کیفیت بهتری برخوردار شود، انگار که از نو، شخصیتی جدید از درون آنها متولد شده است و ماهیت و عملکرد این شخصیت با آنچه که قبلا بود، از زمین تا آسمان متفاوت است.

این کتاب مأموریت دارد که در ابتدا شما را به صلح و آرامش نسبی با خودتان برساند؛ ذهنتان را از تشویش‌ها و نگرانی‌ها و دغدغه‌های روزمره خلاص کند و شما را به گنجی که در درون خودتان، توسط بنیانگذار هستی تعبیه شده واقف سازد و چگونگی استفاده و برخورداری از نعمات و برکات آن را به شما یادآور شود.

در نهایت کتاب “آرامش ذهن” بنا دارد که اسب چموش ذهن‌تان را به نفع زندگی‌تان رام کند و به ذهن‌تان، مسیر مشخصی بدهد، تا از محل این رهگذر به خواسته‌هایتان، جامه عمل بپوشاند و کمک کند که آنچه را که سالیانی‌ است به شکل آرزو در ذهن و ضمیر خود می‌پرورانید، با به دست‌گیری کنترل ذهن و استفاده از تکنیک‌های “تصویرسازی و تمرکز و مراقبه” به منصه ظهور برساند به اعتراف مخاطبین دوره‌های آرامش ذهن، استفاده از تکنیک‌های “تصویرسازی” یا “تجسم خلاق” و همچنین تمرکز بر روی خواسته‌ها و انجام “مراقبه” به گونه‌ای اعجاز‌آور در دست‌یابی و تحقق آرزوهایشان مثمر ثمر بوده است و از دید آنها راهی میانبر است برای سرعت بخشیدن به خلق آرزوها و اهدافی که هر فرد در ذهن خود می‌پروراند.

برای ذهن تفاوتی ندارد که در واقعیت چیزی را ببیند و یا آن را تخیل کند. این کتاب به شما آموزش می‌دهد که با استفاده از ذهن و تصورات و خیال پردازی ذهنی و ساخت “سناریو” برای زندگی آینده خود و ترسیم و تکرار مداوم و هر روزه‌ی آن در ذهن خود، چطور باعث تغییر شرایط و دنیای پیرامون خود شوید و چطور ابزار و امکانات موجود و قابلیت‌های ذهنی و منابع بیرونی را به کار بگیرید تا هر چه سریعتر به خواسته‌هایتان جامه عمل بپوشانید.

 

کتاب “آرامش ذهن”، قدرت و قابلیت‌ها و توانایی‌های خارق‌العاده ذهن را به شما می‌شناساند؛ و هنر استفاده از این ظرفیت‌های فوق العاده را برایتان آشکار می‌سازد.

بدون شک وقتی بخواهید، حداکثر استفاده را، از چیزی ببرید، باید ابتدا شناخت کافی راجع به نحوه عملکرد آن، داشته باشید و کتاب “آرامش ذهن” در حقیقت شما را به این شناخت و آگاهی لازم در خصوص نحوه عملکرد ذهن می‌رساند و قدرت خلق‌کنندگی ذهن را، به عنوان یک ابزار قدرتمند در اختیارتان قرار می‌دهد؛ تا آنچه را که خواهانش هستید در وجود خودتان پیدا کنید و متوسل به غیر نشوید.

وقتی شما به این توانمندی‌ها دست یافتید، احساس خیلی بهتری از خودتان خواهید داشت و رضایت درونی حاصل، شما را به سمت موفقیت‌های بزرگ‌تر در زندگی، سوق خواهد داد؛ و رشد زندگی‌تان، به مرور، به شکلی تصاعدی خواهد بود. بعد از گذشت چند سال، به اهدافی دست پیدا خواهید کرد که روزی در رویایتان نیز، نمی‌گنجید؛ و اینها همه از معجزات “ذهن آگاهی” است که کتاب “آرامش ذهن” با قلم رسا و توانمند استاد معزز و بزرگوار “خانم اعظم صادقیان” به گونه‌ای “سحرآمیز” در اختیارتان قرار گرفته است.

این کتاب مأموریت دارد که شما را به “احساس خوب” و “حال خوب” برساند؛ چراکه استاد اعتقاد دارد، آبشخور همه رویدادهای خوب زندگی، از حال خوب آدمی سرچشمه می‌گیرد؛ و وقتی شما قادر شوید فرکانس‌ها و ارتعاشاتی مثبت، به سمت “جهان هستی” گسیل دارید، لاجرم جهان هم باید بازتاب آن را به زندگیتان عودت دهد و همیشه‌ی ایام این گیرنده و فرستنده با هم در تعامل هستند و چقدر عالی است که عامدانه و آگاهانه کنترل این فرایند را به دست بگیریم و در نقش فرستنده، چیزهایی را به سمت جهان هستی بفرستیم که خواهان ظهور آنها در زندگی‌مان هستیم.

در زندگی روزمره از مشکلات و گرفتاری‌ها و اخبار و حوادث نامناسب، سخنی به زبان نیاوریم و تعامل خودمان را در جهت خواسته‌هایمان ساماندهی و تقویت کنیم، نه در جهت ناخواسته هایمان.
چون بر اساس “قانون جذب” تمرکز بر روی ناخواسته‌ها، ناخواسته‌های بیشتری را به سمت زندگی‌مان جذب می‌کند. پس، از قرار دادن ذهن و ضمیر خود در این وضعیت اجتناب می‌کنیم و کنترل اوضاع و شرایط را با کنترل ذهن و تمرکز بر روی خواسته‌ها، عامدانه و آگاهانه مدیریت می‌کنیم.

با بکارگیری فرامین و دستورالعمل‌های این کتاب قادر خواهید بود، از جایی که در آن قرار دارید به جای مطلوبتان سفر کنید. یک سفر درونی لذت‌بخش، هدیه ای ارزنده و گرانقدر است که کتاب آرامش ذهن، در اختیارتان قرار می‌دهد.

در این سفر شما ابتدا قادر می‌شوید، تا ذهنتان را بازنگری نموده، علف‌های هرز را از آن، وجین کنید؛ و به این گونه اقدام به پالایش و پاکسازی آن و ارتقاء عیار خود نموده و بدین وسیله بستری مرغوب، برای کاشتن بذرهای دلخواه، در آن ایجاد می‌نمایید.

در این سفر رویایی، ابتدا شما در ذهن و تصورتان به آنچه می‌خواهید، می‌رسید و سپس همه‌ی آنچه را که در ذهن پرورانده‌اید، به صورت عینی و ملموس در دنیای واقعی، به صورت حقیقی، تجربه خواهید کرد.

چه چیز از این لذت‌بخش‌تر است که خودتان قادر شوید، زمام امورتان را به دست گرفته و با کنترل ذهن و هدایت آن در مسیر دلخواه و صحیح و کاشتن بذرهای سعادت و خوشبختی در آن، به آنچه که خواهان آن هستید، دست پیدا کنید؟!

چه چیزی از این گواراتر است که با به کارگیری ظرفیت‌های درونی و استعدادها و توانمندی‌های نهفته در وجود خود، راهی به سوی کامیابی و رستگاری پیدا کنید؟!
چقدر خوب است که انسان با فعال‌سازی قوای درونی خود و آنچه در وجود خودش به عنوان میراث پروردگار به امانت گذاشته شده، از قدرت تفویضی خالق خود در جهت آفرینش زندگی دلخواه، استفاده کند!! و به معنای واقعی جانشین او بر روی زمین باشد و به گونه‌ای موثر به فرایند رشد و توسعه و گسترش جهان، کمک کند و قادر شود تا رسالت خود را معنا ببخشد و برای مردم جهان ارزش‌آفرینی کند و خدمات عامل‌المنفعه انجام دهد.

 

شما هم می توانید لذت‌بخش‌ترین و روح انگیزترین سفر رویایی خود را به دنیای درون خود، با کتاب “آرامش ذهن” استاد صادقیان عزیز، تجربه نمایید و از ارمغان و هدیه‌های ارزشمند این سفر در جهت رشد و تعالی خود و جهان اطرافتان بهره ببرید.

 

نویسنده متن: منصور عارف

 

جهت خرید نسخه کامل کتاب آرامش ذهن برای رسیدن به آرزوها اینجا را کلیک کنید.

دریافت محصول

برای دریافت محصول کافی است به سایت وارد شوید

2 1 رای
امتیاز
3 دیدگاه ها
جدید ترین ها
قدیمی ترین ها بیشترین آرا
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها
mina azar
mina azar
2 ماه پیش

سلام استاد جان .کتاب ارزشمند آرامش ذهن را خوندم .من کتابهای زیادی مطالعه کردم ولی کتاب آرامش ذهن هر جمله آن با حس های خوب وبا قدرت نوشته شده که من زمانیکه میخونم احساس آرامش خاصی دارم .سپاسگزارم استاد جان

فاطمه پاکدامن
فاطمه پاکدامن
2 ماه پیش

سلام استاد عزیزم
تک تک کلمات کتاب ارامش ارزشمند ارامش ذهن قدرت و حال خوب دراون ها روحس میکنم و انرژی شگرفش رو میگیرم
من چند کتاب درزمینه انگیزشی خونده بودم که اون ها در لحظه به من انرژی میدادن و من هم کارم رو اون لحظه انجام میدادم اما ادامه ای در کار نبود و همون یک بار بود و بس
کتاب ارامش ذهن در تمام پکیج های زندگی من نفوذ کرده و بسیار عالی هست
سپاسگزارم ازشما برای این کتاب ارزشمند

فاطمه رضاییان
فاطمه رضاییان
3 ماه پیش

یک کتاب بسیارفوق العاده وبی نظیر