مینی دوره اول آرامش ذهن

آیا ذهن و ساختار آن و نحوه عملکرد آنرا می‌شناسید؟!

آیا می‌دانید لازمه استفاده صحیح از هر چیزی این است که دستورالعمل استفاده و نحوه عملکرد آنرا بدرستی بدانید؟!

آیا می‌دانید ذهن شما قدرت خلق‌کنندگی دارد و می‌تواند آرزوهایتان را خلق کند؟!

آیا می‌دانید همه دانشمندان و مخترعین و مکتشفین و شاعران، فقط موفق شده‌اند از ذهنشان به خوبی استفاده کنند و نحوه تبدیل رویا به حقیقت را با استفاده از ذهن‌شان به خوبی یاد گرفته‌اند؟!

آیا تا بحال توانسته‌اید که ذهن‌تان را که همچون اسب چموشی است، رام کنید و از آن سواری بگیرید؟!

آیا می‌دانید که کنترل ذهن مساوی با کنترل تمامی ابعاد زندگی‌تان است؟!

آیا می‌دانید که اگر می‌خواهید رنگ سعادت و خوشبختی را بخود ببینید، ابتدا باید قادر شوید ذهن‌تان را کنترل کنید و الگوهای مناسب در اختیارش بگذارید؟!

آیا از قدرت اندیشه و باورها و عقایدتان باخبرید؟!

آیا تمایل دارید که یاد بگیرید چگونه از ذهن‌تان در جهت برآورده ساختن آرزوها و علائق‌تان استفاده کنید؟!

 

میزان موفقیت شما به میزان توان شما برای کنترل ذهن‌تان بستگی دارد. اگر موفق بشوید کانون توجه و تمرکزتان را بر روی موضوعات دلخواه و اندیشه‌های مثبت و سازنده بگذارید؛ در این‌صورت، قادر خواهید بود، آن موارد دلخواه را به زندگی‌تان جذب کنید؛ و اگر نتوانید ذهن‌تان را کنترل کنید و یا به جای تمرکز بر روی خواسته‌ها بر روی ناخواسته‌ها توجه کنید در این صورت موارد نادلخواه بیشتری را علی‌رغم تمایل‌تان به زندگی‌تان دعوت می‌کنید.
اصولاً دو دسته اتفاقات را خیلی راحت به زندگیتان جذب می‌کنید: یکی، مواردی که به آن عشق می‌ورزید و دوست دارید و با فکر کردن به آنها بر سر ذوق می‌آئید و دیگری، مواردی که از آن‌ها متنفر هستید.
برای هر دو دسته چون احساس قوی نشان می‌دهید و فرکانس طولانی با شدت زیاد می‌فرستید، از سمت جهان هستی که فرکانس‌های شما را دریافت کرده، پاسخی سریع دریافت می‌کنید و اتفاقاتی متناسب با آن فرکانس‌های ارسالی، به سمت زندگیتان جذب می‌کنید.
در مواردی که از قدرت توجه و تمرکز بالایی برخوردار نیستید و مسئله یا موردی تمامی ذهن شما را به خود مشغول نکرده است، طبیعی است که فرایند خلق به تأخیر بیفتد؛ چون فرکانس ارسالی از سمت شما قوی و اثر گذار نبوده است؛ و شما میزان ربایش کمی از خود نشان داده‌اید، یا بعبارتی، میدان مغناطیسی قوی ایجاد نکرده‌اید. بنابراین برای اینکه موارد دلخواه را به زندگی‌تان جذب کنید می‌توانید تصمیم بگیرید که کانون توجه و تمرکز تان را عمداً بر روی موضوعات دلخواه بگذارید و احساسی منتشر کنید که حالت مغناطیسی داشته باشد و بتواند به اندازه کافی مفید و موثر در فرایند خلق خواسته‌اتان باشد. رسیدن به کامیابی و موفقیت و آرامش، بدون کنترل و جهت دهی و ساماندهی ذهن ممکن نیست. ابتدا ذهن باید خالی از دغدغه و نگرانی و اضطراب شود و در حالت اطمینان خاطر قرار گیرد و آرامش بر آن مستولی شود تا بتواند کارش را بدرستی انجام دهد و در جهت خواسته‌هایتان با شما، هماهنگ شود.
اندیشه های مثبت، مانند بذر‌هایی هستند که به زودی در سرزمین ذهن شروع به رویش می‌کنند و جوانه می‌زنند و زندگی شما را تحت تاثیر خودشان قرار می دهند. پس برای رسیدن به خواسته‌ای لازم است ابتدا ذهن را از علف‌های هرز پاک نموده و بذرهای مناسبی، مطابق با خواسته‌اتان در آن بکارید و از آن مراقبت به عمل آورید.
هر بذر اندیشه که در این زمین مستعد کاشته می‌شود، فرصت رشد می‌یابد. حال چه اندیشه‌ای مثبت و سازنده و چه منفی، هر دو به زودی به ثمر می‌نشینند و بصورت عمل، رفتار، اوضاع و شرایط تجلی می‌یابند.
انسان محصول اندیشه‌های خود را که از قبل در ذهن خود پرورانده را برداشت می‌کند. موفقیت و کامیابی حاصل اندیشه‌های سرشار از شهامت، اعتماد به نفس، عزم و اراده استوار می‌باشد. رفتار پاک و سالم حاصل اندیشه‌های سالم است و اندیشه‌های لبریز از عزت نفس و اعتماد به نفس، انسانی با عزت نفس و اعتماد به نفس بالا و اراده پولادین می‌سازد، که هیچ کاری برای او محال و نشدنی نیست.
اندیشه انسان یکی از عوامل مهم و اثرگذار بر سطح انرژی‌های فردی وی می‌باشد؛ اندیشه‌های مثبت، مهرآمیز، خیرخواهانه، سرشار از توانمندی، هوش و خلاقیت، بر شما اثر مثبت دارد و سطح انرژی شما را بالا می‌برد و برعکس آن؛ اندیشه های منفی: نظیر بدبینی‌ها، احساس تنفر از خود و دیگران، حسادت، خشم و هرگونه اندیشه حقیر و سست بر شما اثر تخریبی می‌گذارد و سطح انرژی شما را به شدت کاهش می‌دهد.
لازم است که انسان وجود خویش را از این اندیشه ها دور نگه دارد، که مانع رشد و شکوفایی استعدادهایش نشوند.
اندیشه سرچشمه عمل و منشاء رفتارهای ماست. با دگرگون کردن اندیشه‌ها، اعمال و رفتار نیز دگرگون می شوند.

بنابراین با عزم و اراده‌ای محکم و با اندیشه‌های لبریز از نشاط و امید و قدرت در جهت بهبود وضعیت و افزایش توان فردی خود بکوشید؛ که توانایی ها و میزان موفقیت شما حد و مرزی ندارد.

آیا همین الان قادرید که ذهن قضاوت‌گرتان و اندیشه می‌دانم را، خاموش کنید و از مضامین این مینی‌دوره که بعنوان هدیه، به صورت رایگان در اختیارتان قرار گرفته، استفاده کنید و بعد در صورت تمایل در دوره‌های آرامش ذهن اعظم صادقیان شرکت نموده و ذهن‌تان را بارور ساخته، کنترل امور زندگیتان را بدست بگیرید؟!

برای دریافت رایگان مینی دوره اول آرامش ذهن از سایت در قسمت پایین صفحه اقدام نمایید.

و از طریق لینک زیر می‌توانید برای تهیه کامل دوره اول آرامش ذهن به صفحه مربوطه هدایت شوید.

تهیه کامل دوره اول آرامش ذهن 

دریافت محصول

برای دریافت محصول کافی است به سایت وارد شوید

0 0 رای ها
امتیاز
1 دیدگاه
جدید ترین ها
قدیمی ترین ها بیشترین آرا
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها
mina azar
mina azar
5 ماه پیش

درود استاد جان .دوره آرامش ذهن دوره عالی بود .سپاسگزارم استاد جان خیلی وقتها زمانیکه تو کلاس شرکت میکردم از محل کارم آماده بودم وانرژی پایینی داشتم موقع شروع کلاس وآموزشها وتمرینهای عالی شما تا چند روز حال واحساس عالی داشتم .سپاسگزارم استاد جان