قدردانی عمیق ۱

به زبان آوردن شکرگذاری یکی از انواع شکر کردن خداوند است و بیشتر انسان‌ها در زندگی ممکن است لحظاتی را با خدای خود حرف بزنند و اسم او را صدا بزنند و به دلیل نعمت‌هایش از او سپاسگزاری کنند. شکرگزاری یکی از راه های سپاس از پروردگار بی همتا است و با گفتن جملات شکرگزاری شما به آرامش قلبی می‌رسید.

سپاسگزاری از خداوند باعث نزدیکی شما به سرچشمه نعمات و برکات عالم می‌شود، از آن‌جایی که ما امتداد این انرژی ناب هستیم، هر چقدر بیشتر سپاسگزاری کنیم، بیشتر با خودمون هماهنگ می‌شویم؛ و حس و حال خوبی را تجربه می‌کنیم .

مهم‌ترین ارتباط هر انسانی، ارتباط با خداوند است؛ چون انسان فطرتا، نیازمند این ارتباط هست و بدون آن احساس پوچی و بی‌هویتی می‌کند و از طرفی چون انسان، درون خود احساس ضعف دارد، بصورت فطری می‌خواهد دستش را در دستانی قدرتمند قرار دهد تا این باعث امنیت خاطرش شود و حس کند که تکیه‌گاهی محکم دارد که در سختی‌ها و جاهایی که احساس ناتوانی می‌کند، یاری رسانش هست. بنابراین آدمی بر اساس میزان شناختش از خود و خداوند، همیشه در خلوت خویش با خدای خود مانوس است و با او انس و الفتی برقرار می‌کند و این جزء فطرت اوست.
در سایه این ارتباط انسان در صلح و هماهنگی با خودش قرار می‌گیرد و در اثر فرکانسی که ارسال می‌دارد که نزدیکترین فرکانس به منبع و منشا این جهان عظیم است، باعث می‌شود که هر چه بیشتر از نعمات و برکات خداوند بهره‌مند شود، خداوند هم در قرآن وعده داده که اگر شکرگزار نعمت‌هایی باشید که در اختیارتان قرار گرفته، جریان نعمت به سمت زندگی‌تان سرازیر خواهد شد.

در اثر سپاسگزاری، حس خوب آرامش را تجربه می‌کنید و به دنبال احساس خوب هست که انسان می‌تواند، با داشتن باورهای درست و سازنده به تمام خواسته‌هایش برسد.
چون “احساس خوب” مساوی با “اتفاقات خوب” و “احساس بد و منفی” مساوی با “اتفاقات و شرائط بد و منفی” است. پس این قانون را همیشه به خاطر بسپارید که احساس شما به فرکانس‌هایی که به سمت جهان هستی گسیل می‌دارید، قدرت و نیروی خارق‌العاده آفرینش می‌بخشد و فرایند خلق تسریع می‌شود.

به دنبال حس خوبی که در اثر شکرگزاری دریافت می‌کنید، اتفاقات و شرائط و آدمهای خوب را به زندگی‌تان دعوت می‌کنید؛ وقتی کانون توجه و تمرکز شما بر روی داشته‌هایتان و زیبائی‌های زندگی باشد، در وضعیت فرکانسی مطلوبی، قرار می‌گیرید که بازتاب آن موهبت‌های بیشتری را در اختیار زندگی‌تان قرار می‌دهد.

شما با شکرگزاری به خداوند نزدیکتر می‌شوید و حضور خداوند را در زندگیتان به گونه‌ای کاملا متفاوت از گذشته حس می‌کنید و از الطاف و رحمت بی‌پایانش و رزق و روزی فراوانش بهره‌مند می‌شوید.

طوری خودتان را تربیت کنید که در همه حال شکرگزار و قدردان باقی بمانید. حتی در وضعیت‌هایی که به ظاهر با موارد نچسب و نادلخواهی دست و پنجه نرم می‌کنید و شرائط زندگی ظاهرا بر علیه شما هست، باز هم شکرگزاری را فراموش نکنید، چون شکرگزاری در این موقعیت‌های به ظاهر نامیمون، که رویدادها بر وفق مرادتان نیستند، نقش بسیار سازنده‌ای دارد و تمرکز و توجه شما را از روی موارد منفی برداشته و بر روی مثبت‌های زندگی می‌گذارد و می‌دانید که بر روی هر چیزی که متمرکز باشید، همان چیز را به زندگی‌تان دعوت می‌کنید.

با شکرگزاری ظرفیت و شایستگی دریافت نعمت‌ها و مواهب بیشتر خداوند را پیدا می‌کنید؛ چون تا زمانیکه شما لایق و سزاوار نعمتی نشوید به شما داده نمی‌شود و وقتی روحیه قدردانی و قدرشناسی درون خودتان ایجاد می‌کنید و این روحیه جزئی از مرام و شخصیت شما می‌شود، آمادگی دریافت نعمت‌های بزرگتر را پیدا می‌کنید.
در محصول پیش روی که بصورت رایگان در اختیارتان قرار گرفته، می‌توانید هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوید، یک فایل را گوش کرده و با شکرگزاری از خداوند روزتان را شروع کنید.

بهتر است شبها قبل از خواب نیز همان فایل را گوش کنید، تا با احساس شکرگزاری به خواب روید و بیدار شوید؛ ذهن ناخودآگاه شما، در طول شب که شما خواب هستید، بر روی برنامه شکرگزاری که قبل از خواب بهش دادید، کار خواهد کرد و نتایج ارزشمندی را به زندگی‌تان دعوت خواهد کرد.
اگر خواهان گشودن دروازه‌های نعمت و ثروت به روی زندگی‌تان هستید، شکرگزاری روزانه با نهایت خلوص در دستور کار روزانه‌اتان باشد و بگونه‌ای تمرین کنید که هر لحظه و با هر نفسی که بالا و پایین می‌رود، شکرگزار خداوند باشید.

سعدی می‌گوید:
منت خدای را عزوجل که طاعتش موجب قربتست و بشکر اندرش مزید نعمت. هر نفسی که فرو می‌رود ممد حیاتست و چون برمی‌آید، مفرح ذات. پس در هر نفسی دو نعمت است و بر هر نعمتی شکری واجب .
از دست و زبان که برآید / کز عهده شکرش بدرآید.

ای زیباترین خالق هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. به خاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداریست، به خاطر حال خوبم، به خاطر اینکه در هر لحظه دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد، تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، از تو سپاسگزارم.

پروردگار از اینکه یک‌بار دیگر مرا لایق حیات دانستی شکرگزارم. از اینکه فرصت یک شروع مجدد را به من عطا کردی، متشکرم. از تو می‌خواهم به من درک و درایتی بیش از پیش ببخشی، تا امروز اشتباهات دیروز را تکرار نکنم. فرصت‌هایی را که در اختیارم قرار می‌دهی از دست ندهم و از یاد نبرم که شاید فقط برای امروز بتوانم دوستانم و یارانم را دوست بدارم. خداوندا شکرگزارم که از راه‌های حکیمانه‌ات من را به آنچه خیر و صلاحم است می‌رسانی.

عزیزان این دوره فوق العاده و بی نظیر و سرشار از شکر تقدیم حضور سبزتان

دریافت محصول

برای دریافت محصول کافی است به سایت وارد شوید

5 1 رای
امتیاز
1 دیدگاه
جدید ترین ها
قدیمی ترین ها بیشترین آرا
Inline Feedbacks
دیدن همه دیدگاه ها
مینا وطن
مینا وطن
1 ماه پیش

سلام استاد عزیزتر از جانم امیدوارم حالتون خوب باشه چقور از آهنگ های که در محصولات میزارین لذت میبرم من دارم از محصول قدردانی استفاده میکنم تقریبا اواسط فایل ها هستم تا اینجا عالی بود مرسی از شما و در این محصول قدردانی از خداوندم بینهایت سپاسگزارم شما استاد عزیز را در مسیر من قرار داده خدایا شکرت 🌸خدایا شکرت 🌸خدایا شکرت 🌸 خداوندا مرا همیشه در مسیر الهی نگه دار. خداوندا تمامی انسان هارا هدایت کن خداوندا به تمامی انسانها سلامتی وتندرستی عطا فرما. 🌸🌸🌸🌸🌸🌸