پاسخ به: بازخوردهای دوره

حمیده السادات نظام الحسینی
مشارکت کننده

سلام، آقای پاک روان اینجا بنویسم؟

سلام ودرود به شما خوبان.

یه واقعیتی رو که برای شما عزیزان که مطلب منو میخونید اینه که:من 10 ماهی هست که در دوره های آرامش ذهن، شرکت میکنم

ودر کلاس ها ودوره ها جرات وبیان حتی یه کلمه، حتی سلام کردن رو نداشتم واز این حالت واقعا رنج می‌بردم.

واقعیت بعدی اینه : امشب در کلاس دوره‌ رفع خجولی وکمرویی استادان بی نظیرم خانم صادقیان وخانم عارف عزیز، بخاطر قطعی اینترنتی که داشتم و نتونسته بودم تمرین استاد رو متوجه بشم، با دل وجرات، رفتار خجولی گری ام رو کنار گذاشتم و از دوستانم که در طی تمرین بودن، سوالم رو از خانم معصومه دهقان پرسیدم.

واین واقعا واقعا موفقیت بزرگی هست، منی که نمی تونستم، حتی با سلام ارتباط بگیرم.

در آخر اینکه به شما عزیزان، که رفتار خجولی گری دارید و از کودکی ما خیلی از این رفتارها شکل گرفته و این مسئله شما رو آزار میده و خود خوری دارید که حرف هاتون رو نمی تونید قاطعانه، محترمانه، منصفانه  در مقابل هر کسی از مقامات بالا گرفته تا نزدیکانتان و دوستانتان یا مادر وپدر و…بزنید از صمیم قلب وجانم این کلاس بی نظیر رو، واستاد بی نظیر رو بهتون پیشنهاد میکنم، چون ریشه ای درمان میشید و  با  ارتباط با<span style=”font-size: 9pt;”>« کودک درون تون» ، فوق العاده حالتون خوب میشه  و خیلی چیزهای دیگه واثرات بی نظیری که این دوره داره که شاید از حوصله شما خارج شود که مطلبم رو دیگه خیلی طولانیش کنم. </span>

متشکرم که با  رشد وپیشرفت و خودشکوفایی خودتون، قدمی رو برای دنیا ، جامعه وآخرت تون برمیدارید.

که همه در برابر هم مسئولیم .

whatsapp