درباره اعظم صادقیان

درباره اعظم صادقیان

بنا بر وظیفه حرفه‌ای و جهت اطمینان خاطر خوانندگان و مخاطبین عزیزم و کسانی که مایلند از محصولات و دوره‌های موجود در سایت در جهت رشد و بالندگی خود استفاده کنند، بر آن شدم تا، شرح مختصری از بیوگرافی و سوابق حرفه‌ای خودم را در قسمت درباره ما  سایت اعظم صادقیان بیان کنم، تا زمینه اعتمادسازی و آسودگی خیال کاربران محترم سایت فراهم گردد.

اینجانب اعظم صادقیان هستم. روانشناس، سخنران و مدرس، مشاور، روان‌درمانگر و مربی رشد و توسعه فردی و نویسنده کتاب آرامش ذهن برای رسیدن به آرزوها و بنیانگذار موسسه پویندگان مسیر موفقیت و شادمانی که به شما عزیزان کمک می‌کنم تا کنترل کامل امور زندگی‌تان را به دست بگیرید و با تسلط بر “ذهن” خود و کنترل آن، به اوضاع و شرائط زندگی‌تان، مسلط شده و امورات دنیایی و معنوی خود را آنگونه که مطلوب دلتان است به پیش ببرید.

سابقه تدریس من

سالیانی متمادی است که برای مخاطبان و دانش‌پژوهان مسیر رشد و موفقیت و شادمانی و بهبود فردی، دوره‌ها و کلاس‌های حضوری و غیرحضوری، بصورت آنلاین، در فضای مجازی و همچنین وبینارها و سمینارهایی در خصوص آرامش ذهن و مهارت‌های زندگی، عزت‌نفس، اعتماد به نفس، زوج‌های جوان، جذب همسر الهی، توانمندسازی بانوان، هنر زن بودن، ازدواج موفق، خانواده خوشبخت، تربیت فرزند، پكيج شغل رویایی، کلاس تقویت حافظه و یادگیری، هوش چندگانه جنین، کودک درون و…. برگزار کرده‌ام.
با آموزش‌های‌ کاربردی فوق، با رشد آگاهی و تحول فکری، کیفیت زندگی مراجعانم و همچنین مخاطبان و دانش‌پژوهان کلاسها و دوره‌های آموزشی را، ارتقا داده و خیلی از چالش‌ها و مشکلات و دغدغه‌های زندگیشان را بهبود بخشیده‌ام.

گواه این مدعا، نظرات و موفقیت‌هایی است که عزیزان و کاربران سایت در بخش‌های مختلف سایت به اشتراک گذاشته‌اند.
اعتقادی راستین دارم که تقدیر قابل تغییر است و نوع بشر محکوم به تجربه سرنوشتی از پیش تعیین شده نیست. و این خود ما هستیم که با نحوه تفکر و عملکرد خود و میزان آگاهی خود از قانونمندیهای جهان هستی و میزان التزام و پایبندی به رعایت آنها، سرنوشت خود را رقم می‌زنیم.
پروراندن این تفکر که ما محکوم به جبر هستیم و این عوامل بیرونی هستند که بر روی فرایند زندگی ما اثر گذار هستند، یک گمراهی مطلق است و باعث فرافکنی، قصور و دراز کردن انگشت اتهام به سمت این و آن و مبرا نمودن خود از قبول مسئولیت انجام کارها می‌شود.

 

معمولاً افراد ناآگاه اجتماع به هر مستمسکی دست می‌جویند تا خود را از زیر بار مسئولیت و پذیرش قصور، تبرئه کنند و گناهان را به گردن دیگران یا عوامل بیرونی بیندازند و البته هرگز هم راه به جایی نمی‌برند و خروجی این نگرش یک زندگی کج‌دار و مریز و وضعیتی نابسامان و دردناک است که همیشه‌ی ایام با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

اهداف من

از منظر و دیدگاه من، از درون است که به بیرون راه پیدا می کنیم. و شرایط و اتفاقات و رویدادهایی که با آن مرتبط هستیم و آنچه برآیند زندگی امروز ما هست، حاصل فرکانس‌ها و تواتری است که از قبل، به سمت جهان هستی گسیل داشته‌ایم؛ کوتاه سخن اینکه: از ماست که بر ماست. و خود‌کرده را تدبیر نیست.

رسالت من این است که به مراجعان و کاربران سایتم کمک کنم تا با معرفت و شناخت خود و آگاهی از توانمندی‌ها و پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های وجودی خود، که به صورت بالقوه، توسط بنیانگذار و خالق هستی در وجودشان تعبیه شده و رونمایی و بکارگیری آن ذخائر در زندگی‌شان، بتوانند سکان و کنترل کامل زندگی خود را به دست بگیرند و مسیر زندگی را به سمت و سویی دلخواه و موافق میل دلشان و آرزوها و آمال‌شان هدایت کنند و لبخند رضایت‌خاطر و اطمینان و آرامش را همیشه و در همه جا و در تمامی جنبه های زندگی با خود حمل کنند.

در این سالیان متمادی، که با مراجعانم در ارتباط بودم، مشکل اغلب آنها را به صورت عام در عدم آگاهی از کارکردهای ذهنی و عدم توانایی کنترل و تنظیم آن در جهت خواسته‌هایشان دیده‌ام. و اینکه نتوانسته بودند تمرکزشان را از روی مشکلات بردارند و به راه‌حل‌ها فکر کنند. به خاطر این موضوع هر روز با چالش‌های جدیدی در زندگی مواجه می‌شدند و اوضاع برایشان، پیچیده‌تر و بغرنج‌تر می‌شد؛ و به علت عدم آگاهی قادر به شناسایی خاستگاه و ریشه مشکلات‌شان نبودند و به همین علت، رهایی از آن معضلات برایشان سخت و حتی غیرممکن می‌نمود.

کلاس‌های آرامش ذهن

حضور در کلاس‌ها و دوره‌های اعجازانگیز آرامش ذهن به آنها آگاهی لازم را می‌داد تا معصومیت از دست رفته‌شان به آنها بازگردد.
آن آگاهیهای نوین، به وجودشان طراوت می‌بخشید و به آنها کمک می‌کرد تا به خودشناسی و معرفت خویشتن برسند و جایگاه ارزشمند و حقیقی خود را بعنوان اشرف مخلوقات در بین مخلوقات خداوند، پیدا کنند؛ و از توانمندی‌های بالقوه‌ی خود آگاه شده و با یادگیری چگونگی بکارگیری آنها و تمرین و ممارست و تکرار آنها و نهادینه کردن آنها در ضمیر و باطنشان و قرارگیری در مسیر درست زندگی، چرخ زندگی‌شان را روغن‌کاری کنند و سهل‌الوصول‌تر به خواسته‌ها و آمال و آرزوهایشان دست پیدا کنند.

انتظاراتشان از زندگی برآورده شود و به راز رسیدن به معنویت، سلامتی، آرامش و ثروت و سعادت، دست پیدا کنند.آنچه که بدست آوردند گوارای وجودشان، من بی‌نهایت خرسند می‌شوم، وقتی بتوانم قدمی هر چند کوچک در کیفیت زندگی و رشد و ارتقاء و بالندگی مردمان سرزمینم بردارم و این رسالت من است.

در صورت تمایل شما نیز می‌توانید، با سرمایه‌گذاری و ارزش‌گذاری بر روی خود، از آموزش های ناب و قدرتمند و اثر‌گذار این سایت، که بر اساس نیازهای شما کاربران گرامی سایت به صورتی متنوع، در بخش محصولات سایت بصورت دوره‌هایی، طراحی و تهیه و تدارک دیده شده، استفاده کنید و آن آگاهی‌ها و اطلاعات ارزشمند و گرانبها را که حاصل عمر من است، در جهت بهبود و ارتقاء جنبه‌های مختلف زندگی خود به کار بگیرید و از مواهب آن بهره‌مند شوید و قدر و قیمت این آموزشها را بدانید و سپاسگزار باشید که به این مسیر الهی هدایت شده‌اید.

شک نکنید که هدایت شما به این سایت و خواندن این مطالب توسط شما، تصادفی نیست و نیرویی هدایت‌گر، بنابر خواسته‌ی لایه‌های زیرین وجودی‌تان و درخواست خودآگاهتان،شما را به اینجا و آگاهیهای این سایت هدایت نموده است و کلید حل مشکل‌تان را در همین نزدیکی قرار داده است.
      “تا نباشی آشنا زین پرده رمزی نشنوی                         

                                                                               گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش”

قانون بها

امیدوارم نشانه‌ها را دریابید و به شهودتان و آنچه قلبتان گواهی می‌دهد، اعتماد کنید و خود را و تصمیماتتان را محصور در دایره‌ی کج‌اندیشی و تجزیه و تحلیل‌های منطقی و قضاوتها  نکنید، که تمام کسانی که از قوه شهود و درک باطنی خود بهره نمی‌برند و زمام امور زندگی‌شان را به دست ذهن منطق و استدلالات آن سپرده‌اند، عملاً انسان‌های موفق و تاثیرگذاری نیستند. و همیشه گم‌گشته‌ای دارند که تا پایان عمر، به دنبال آن هستند و البته هیچ زمانی هم آن را پیدا نمی‌کنند؛ و حسرت به دل و ناکام و با معمایی حل نشده، این دنیا را با کوله‌باری از آرزوهای برجا مانده، ترک می‌کنند.

پس خواهش می‌کنم، برای خودتان ارزش و احترام قائل شوید و بر قضاوتهای ذهن منطق‌تان مسلط شوید و همین الان تصمیمات درستی برای رشد و تحولتان بگیرید. حق شما این است که خوب و با کیفیت زندگی کنید و در تمامی جنبه‌های زندگی ثروتمند باشید و از فقر و فلاکت و سستی بدور باشید و بر اوضاع زندگی‌تان اشراف و تسلط کامل داشته باشید و قادر باشید چرخ زندگی را به نفع خودتان بچرخانید. و دنیا و متعلقات آن را با خودتان همنوا و هماهنگ کنید.

پس لطفاً این حق را از خودتان دریغ نکنید و در استفاده از محصولاتی که در جهت رشد و بالندگی و توسعه بنیادین و عمیق زندگی شما با تمام انرژی و توانم مایه گذاشته‌ام بخل‌ورزی نکنید و خساست بخرج ندهید. اجازه دهید با پرداخت بهایي اندک، دروازه‌های نعمت و ثروت به روی زندگی‌تان گشوده شود. برای اینکه این اتفاق در زندگی شما میسر شود، بر اساس قانون جبران باید راضی به پرداخت بهای آن باشید، چون بهشت را به بها دهند نه به بهانه. از طرفی حضور و وجود شما در این لحظه و در اینجا حکایت از آن دارد که شما لایق برخورداری از تنعم و بهترین کیفیات زندگی هستید و در این راستا و جهت دستیابی به آن، فقط اجازه دهید تا نور این آگاهی‌ها بر زندگی شما بتابد و زندگی شما را در جنبه‌های مختلف آن متحول کند و یک شخصیت کاریزماتیک و دلربا و جذاب و تاثیرگذار، از دیدگاه دیگر افراد، و از منظر درونی، شما را تبدیل به شخصی سازد که، عاشق و شیفته خود است و با خودش در صلح و سازش است و اسباب آسایش و آرامش همیشه‌ی ایام برای او مهیاست و زندگی بکام اوست.

سوابق آموزشی و تحصیلی اینجانب:

دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی
ارشد و دکتری، در رشته مشاوره وراهنمایی.
آموزش تخصصی روانشناسی یادگیری و تقویت حافظه.
آموزش صحیح ترین روش مطالعه و یادگیری بدون فراموشی.
آموزش طرز فکر رشد ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان و والدینشان.
دارای گواهینامه درمان اختلالات زناشویی از دانشگاه تهران.
دارای گواهینامه بین المللی سخنرانی از دانشگاه تربیت مدرس تهران.
دانش آموخته دوره مستری دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی تهران.
دارای گواهینامه مربیگری مهارتهای زندگی از دانشگاه تهران.
دارای گواهینامه دارو شناسی روانی از متخصص اعصاب و روان خانم دکتر روحبخش.
دارای گواهینامه تربیت مدرس و مهارت های پیشگیری رشدمدار از دادگستری کل استان یزد.
دارای گواهینامه فنون اختلالات اضطرابی از دکترای سلامت روان یعقوب شفیعی فرد.
دارای گواهینامه درمان اختلالات افسردگی و وسواس از دکترای سلامت روان یعقوب شفیعی فرد.
با ۲۲ سال سابقه تدریس و آموزش در حوزه های کودکان، سالمندان، بزرگسالان.
دارنده مدرک مربیگری پیشگیری از معلولیت‌ها از سازمان بهزیستی.
دارنده مدرک مربیگری مهارت های زندگی از سازمان بهزیستی.
دارنده مدرک آموزش پیش از ازدواج از سازمان بهزیستی.
دارنده مدرک مربیگری زوج های جوان از سازمان بهزیستی.
دارنده مدرک مربیگری توانمندسازی سالمندان از سازمان بهزیستی.
دارنده مدرک آموزش اجتماع محور مراکز سلامت روان.
دارای گواهینامه روان درمانگری مقدماتی و پیشرفته درمان های فردی متمرکز بر هیجان( EFT).
دارای گواهینامه تخصصی درمان پذیرش و تعهد (ACT).
دارای گواهینامه روان درمان گری مقدماتی و پیشرفته درمانهای فردی متمرکز بر هیجان(EFT).
دارای گواهینامه مربیگری مهارتهای زندگی کودکان و نوجوانان از مرکز مشاوره دانشگاه تهران.
دارای گواهینامه مصاحبه بالینی با کودکان از مرکز مشاوره دانشگاه تهران.
دارای گواهینامه تربیت جنسی کودکان از مرکز مشاوره دانشگاه تهران.
دارای گواهینامه بازی‌درمانی از مرکز مشاوره دانشگاه تهران.
دارای گواهینامه آسیب شناسی اختلالات شایع دوران کودکی از مرکز مشاوره دانشگاه تهران.
دارای گواهینامه بیش فعالی کودکان از مرکزمشاوره دانشگاه تهران.
دارای گواهینامه تشخیص و درمان اختلال یادگیری از مرکز مشاوره دانشگاه تهران و …….

صادقیان
درباره من بدانيد

راه‌هاي ارتباط با ما:

 

مشاور فروش

09136713317

پشتیبان سایت

مدیر روابط عمومی

09132538625

مشاور

09130996929