درباره ما

داستان از اینجا شروع شد که…

بنا بر وظیفه حرفه ای و جهت اطمینان خاطر خوانندگان و کسانی که مایلند از محصولات سایت در جهت رشد و بالندگی خود استفاده کنند، بر آن شدم تا شرح مختصری از بیوگرافی و سوابق حرفه‌ای خودم را در قسمت «درباره ما» سایت بیان کنم تا زمینه اعتماد سازی و آسودگی خیال کاربران سایت فراهم گردد.

اینجانب اعظم صادقیان هستم. روانشناس، مدرس، مشاور، روان درمانگر و مربی رشد و توسعه فردی و نویسنده کتاب «آرامش ذهن برای رسیدن به آرزوها» و بنیانگذار موسسه «پویندگان مسیر موفقیت و شادمانی» هستم که به شما عزیزان کمک می کنم تا کنترل کامل امور زندگیتان را به دست بگیرید و با تسلط به ذهن خود و کنترل آن به اوضاع و شرائط مسلط شده و امورات دنیایی و معنوی خود را آنگونه که مطلوب دلتان است به پیش ببرید.

سالیان متمادی است که برای مخاطبان و دانش‌پژوهان مسیر رشد و موفقیت و شادمانی و بهبود فردی ، دوره ها و کلاس های حضوری و مجازی و همچنین وبینارها و سمینارهایی در خصوص آرامش ذهن و مهارت های زندگی ، عزت نفس ، اعتماد به نفس ، زوج‌های جوان ، جذب همسر الهی ، توانمندسازی بانوان ، هنر زن بودن ، ازدواج موفق ، خانواده خوشبخت ، تربیت فرزند ، شغل رویایی ، کلاس تقویت حافظه و یادگیری ، هوش چندگانه جنین ، کودک درون و…. برگزار کرده ام.

اعظم-صادقیان

با این آموزش های کاربردی کیفیت زندگی مخاطبان ودانشجویانم را ارتقا داده و خیلی از چالش‌ها و مشکلات و دغدغه‌های زندگیشان را بهبود بخشیده ام.

گواه این مدعا نظرات و موفقیت هایی است که عزیزان و کاربران سایت در بخش های مختلف سایت به اشتراک گذاشته اند.

اعتقادی راستین دارم که تقدیر قابل تغییر است و نوع بشر محکوم به تجربه سرنوشتی از پیش تعیین شده نیست و این خود ما هستیم که با نحوه تفکر و عملکرد خود سرنوشت خود را رقم می زنیم.

پروراندن این تفکر که ما محکوم به جبر هستیم و این عوامل بیرونی هستند که بر روی فرایند زندگی ما اثر گذار هستند، یک گمراهی است و باعث فرافکنی قصور و دراز کردن انگشت اتهام به سمت این و آن و مبرا نمودن خود از قبول مسئولیت انجام کارها می شود.

معمولاً افراد ناآگاه اجتماع به هر مستمسکی دست می جویند تا خود را از زیر بار مسئولیت و پذیرش قصور تبرئه کنند و گناهان را به گردن دیگران یا عوامل بیرونی بیاندازند و البته هرگز هم راه به جایی نمی برند و خروجی این نگرش یک زندگی کج‌دار و مریز و وضعیتی نابسامان است که همیشه ی ایام با آن دست و پنجه نرم می‌کنند.

از منظر و دیدگاه من ، از درون است که به بیرون راه پیدا می کنیم و شرایط و اتفاقات و رویدادهایی که با آن مرتبط هستیم حاصل فرکانسها و تواتری است که به سوی جهان هستی گسیل می کنیم.

رسالت من این است که به مراجعان و کاربران سایتم کمک کنم تا با معرفت و شناخت خود و آگاهی از توانمندی هایی که به صورت بالقوه ، توسط بنیانگذار و خالق هستی در وجودشان تعبیه شده ، بتوانند سکان زندگی خود را به دست بگیرند و مسیر زندگی را به سمت و سویی موافق دلشان و آرزوها و آمال شان هدایت کنند و لبخند رضایت خاطر و اطمینان و آرامش را همیشه و در همه جا و در تمامی جنبه های زندگی با خود حمل کنند.

در این سالیانی که با مراجعانم در ارتباط بودم ، مشکل اغلب آنها را به صورت عام در «عدم آگاهی از کارکردهای ذهنی و عدم توانایی کنترل و تنظیم آن در جهت خواسته هایشان» دیده‌ام. و اینکه نتوانسته بودند تمرکزشان را از روی مشکلات بردارند و به راه حل ها فکر کنند.

به خاطر این موضوع هر روز با چالش‌های جدیدی در زندگی مواجه می شدند و اوضاع برای ایشان پیچیده‌تر و بغرنج تر می شد و به علت عدم آگاهی قادر به شناسایی خاستگاه و ریشه مشکلات شان نبودند و به همین علت رهایی از آنها برایشان مشکل و حتی غیرممکن می نمود.

حضور در کلاس ها و دوره های «آرامش ذهن» به آنها آگاهی لازم را می‌داد تا «معصومیت» از دست رفته شان به آنها بازگردد. به آنها کمک می کرد تا به خودشناسی برسند و جایگاه ارزشمند و حقیقی خود را در بین مخلوقات خداوند بدانند و از توانمندی‌های بالقوه خود آگاه شده و با یادگیری چگونگی بکارگیری آنها و تمرین و ممارست و تکرار آنها و نهادینه کردن آنها در ضمیر و باطنشان و قرارگیری در مسیر درست زندگی ، چرخ زندگی شان را روغن کاری کنند و سهل الوصول تر به خواسته‌ها و آمال و آرزوهایشان دست پیدا کنند.

انتظارات شان از زندگی برآورده شود و به راز رسیدن به معنویت ، سلامتی ، آرامش و ثروت و سعادت دست پیدا کنند.

در صورت تمایل ،  شما نیز می توانید با ارزش گذاشتن بر روی خود از آموزش های ناب و قدرتمند و اثر‌گذار این سایت که بر اساس نیاز شما کاربران گرامی سایت به صورتی متنوع در بخش «محصولات» سایت طراحی و تهیه و تدارک دیده شده ، استفاده کنید و آن آگاهی ها را در جهت بهبود و ارتقای جنبه‌های مختلف زندگی خود به کار بگیرید و از مواهب آن بهره مند شوید و قدر و قیمت این آموزشها را بدانید و سپاسگزار باشید که به این مسیر الهی هدایت شده اید.

شک نکنید که هدایت شما به این سایت و خواندن این مطالب توسط شما تصادفی نیست و نیرویی هدایتگر بنا بر خواست لایه های زیرین وجودی تان و درخواست خودآگاه تان ، شما را به اینجا و آگاهی های این سایت هدایت نموده است و کلید حل مشکلتان را در همین نزدیکی قرار داده است که امیدوارم نشانه‌ها را دریابید و به شهود تان و آنچه قلبتان گواهی می‌دهد ، اعتماد کنید و خود و تصمیمات تان را محصور در دایره کج اندیشی و تجزیه و تحلیل‌های منطقی نکنید که تمام کسانی که از قوه شهود و درک باطنی خود بهره نمی‌برند و زمام امور زندگیشان را به دست ذهن منطق و استدلالات آن سپرده‌اند ، عملاً انسان های موفقی نیستند. و همیشه گم شده‌ای دارند که تا پایان عمر باید به دنبال آن بدوند و البته هیچ زمانی هم آن را پیدا نمی‌کنند و حسرت به دل و ناکام و با معمایی حل نشده این دنیا را با کوله باری از آرزوهای به جا مانده ترک می‌کنند.

پس خواهش می کنم برای خودتان ارزش و احترام قائل شوید. حق شما این است که خوب و با کیفیت زندگی کنید و در تمامی جنبه های زندگی ثروتمند باشید و از فقر و فلاکت بدور باشید و بر اوضاع زندگیتان اشراف و تسلط کامل داشته باشید و قادر باشید چرخ زندگی را به نفع خودتان بچرخانید و دنیا و متعلقات آن را با خودتان هم نوا و هماهنگ کنید.

پس لطفاً این حق را از خودتان دریغ نکنید و در استفاده از محصولاتی که در جهت رشد و بالندگی و توسعه بنیادین و عمیق زندگی شما با تمام انرژی و توانم مایه گذاشته‌ام بخل ورزی نکنید و خساست بخرج ندهید. اجازه دهید با پرداخت بهای اندک دروازه‌های نعمت و ثروت به روی زندگیتان گشوده شود. برای اینکه این اتفاق در زندگی شما میسر شود بر اساس قانون جبران باید راضی به پرداخت بهای آن باشید، چون «بهشت را به بها دهند نه به بهانه».

از طرفی حضور و وجود شما در این لحظه و در اینجا حکایت از آن دارد که شما لایق برخورداری از تنعم و بهترین کیفیات زندگی هستید و در این راستا و جهت دستیابی به آن فقط اجازه دهید تا نور این آگاهی ها بر زندگی شما بتابد و زندگی شما را در جنبه‌های مختلف آن متحول کند و یک شخصیت کاریزماتیک و دلربا و جذاب از دیدگاه دیگر افراد و از منظر درونی شما را تبدیل به شخصی سازد که عاشق و شیفته خود است و با خودش در صلح و سازش است و اسباب آسایش و آرامش همیشه ی ایام برای او مهیاست و زندگی بکام اوست.

مدارک و گواهینامه های مدرس

ارتباط با مدیر فروش

چناچه قصد دارید بابت حضور در کلاس ها و دوره ها یا استفاده از محصولات مشاوره بگیرید، می توانید از راه های ارتباطی زیر با مدیر فروش در تماس باشید

ارتباط با مدیر سایت

چناچه در سایت اشکال فنی مشاهده کردید یا در خرید و استفاده محصولات با اشکال مواجه شدید، ابتدا به بخش راهنمای سایت مراجعه فرمایید و درصورتی که اشکال مرتفع نگردید، با مدیر سایت از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید​

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • Custom attributes
 • زمینه های دلخواه
مقایسه
لیست علاقه مندی ها 0